Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vas megyei lovasok! Hol...

Vas megyei lovasok! Hol lovagoltok és nálatok milyen árak vannak? Van aki közületek esetleg Ausztriába jár át lovazni? Ott milyenek a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Kerestem neten a határhoz közeli lovardákat, de nem igazodok ki németül. Főleg Ausztria érdekelne, de ha tudtok vas megyén belül olyan lovardát ahol egy alkalom 3000 ft alatt van, légyszi írjatok! A bértartás is érdekelne (hátha a jövőben összejön egy lóra).
2011. dec. 25. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van az összes Vas-megyei lovarda, biztossan találsz számodra megfelelőt:


[link]

2011. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Határon kívűl valószínűleg még drágább :(

Sajnos a környéken nem vagyok ismerős, ezért írok csak annyit hogy belföldön talán érdemesebb.

Főleg ha nem is tudsz annyira németül.

2011. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D Néztem már azt a honlapot :)

Németül nem tudok olyan jól, de 17 éves lovas tapasztaltom van és arra gondoltam, hogy Ausztriában fejleszthetném a nyelvtudásomat (remélhetőleg a lovastudásomat is) mert később majd szeretnék kint munkát vállalni a lovaglás mellett. Egyenlőre csak Burgenlandban keresgélek lovardákat illetve Vas megyében.

2011. dec. 25. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Jákfán lovagolok, vas megyében. Ez úgy látom nincs fennt a vas-megyei listán, viszont nagyon jó hely, van saját sportegyesületük és minőségi oktatásban lehet részed ha ide jársz. 2 lovasoktató van, de ha kezdő vagy akkor valószínűleg csak az egyikük fog eleinte foglalkozni Veled mert a másik oktató főleg versenyre készít (Ő military versenyző, emellett lovakat lovagol be vagy készít fel egyéb vizsgákra, szóval elég elfoglalt). Ha érdekel tudok adni telefonszámot, az ár attól is függ kihez jársz. Én 1800 ft-ért lovagolok, szerintem ez nagyon jó ár.
2011. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!