Kezdőoldal » Állatok » Lovak » PennyGirl csomagot megéri...

PennyGirl csomagot megéri rendelni?

Figyelt kérdés

Megéri PennyGirl csomagot rendelni?Nem tudom hogy mégérné e nekem vagy inkább hagyjam rá...

Egy kis részlet az oldalukról:

( [link] )

A PennyGirl évente 12 csomagot kínál gyermekének. Ebből 8 „kalandcsomag” nagyszerű könyvekkel, a PennyGirl magazinnal és értékes ajándékokkal, egyenként 3260 Ft-ért (+720 Ft csomagolási és szállítási költség). Valamint 4 rendkívüli csomag tele exkluzív ajándékokkal, amelyek csak a PennyGirl klubban kaphatóak, egyenként 4260 Ft-ért (+720 Ft csomagolási és szállítási költség). A kezdőcsomagot követően a további küldemények elleértékét a csomagban található postai csekken tudják rendezni a feltűntetett befizetési határidőig. Ahhoz, hogy gyermeke megkaphassa a következő csomagot, nem kell semmit tenni, azt minden klubtagunknak automatikusan elküldjük, kivéve, ha a „Nemkéremakövetkezőcsomagot”-kupont a rajta jelzett határidőig visszaküldik címünkre.

Megérné nekem 4-5 ezrekért rendelni?Tapasztalat?Mik voltak eddig amik nagyon tetszettek?(tárgyak...)


2013. máj. 5. 17:02
 1/9 anonim válasza:
96%
Hány éves vagy? Ha 8-9-nél idősebb sztem nem érdemes. Sőt nem olcsó mulatság. Szereted lovakat?
2013. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12 vagyok.És nem szeretem a lovakat!Imádom szó szerint!!
2013. máj. 5. 17:38
 3/9 anonim válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és már 5-6 éve minden csomagot megvettem! Ha szereted a lovakat, de főleg ha lovagolsz akkor megéri! Én a könyvekkel ugy vagyok, hogy mivel nagyon szeretek olvasni, így nem felesleges! Nagyon jó történetek! Az ajándékok pedig szintén szuperek! Én mivel lovagolok ezért vannak olyanok amik kifejezetten jól jönnek, de persze a csomagok úgy vannak kialakítva hogy akik nincsenek kapcsolatba lovakkal, azoknak is jó legyen:) szerintem megéri megrendelni, mert mindig tájékoztatnak hogy mi várható a legközelebbi csomagodban és ha nem szeretnéd megvenni akkor egy kupon kitöltésével azt a hónapit könnyedén letudod mondani!:)
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!Segítettél de még mindig van bennem egy kis kétely hogy megvegyem e :/

Nem drága 4-5 ezrekért havonta?Kicsit sokallom...Igen lovakkal vagyok körülvéve de lovam nincs:)Heti szinten járok lovagolni lovakat ápolni gondozni... :)

2013. máj. 5. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
ez nem Pony Club? legalábbis az én időmben még az volt :DD
2013. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De Pony Club, csak átnevezték Penny girl-re. Mondjuk szerintem se olcsó, ha lovagolsz, azt az évi 54 ezer Ft-ot inkább költsd lovas felszerelésre vagy edzésre, esetleg lovastáborba.
2013. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A könyveket meg lehet venni a neten 500 Ft/ db alatt is.

Az ékszerek nem nagy minőség, a lovas felszerelések közül meg kesztyű, zokni hasznosak lehetnek, de boltban, vagy használtan sokkal olcsóbb.

Mondjuk amikor én is tizenéves voltam, nagyon szerettem volna megrendelni, de nem engedték. Most kezdem érteni hogy mért. Persze öröm lehet havonta egy csupa ló csomag, de szerintem kicsit húzós ennyiért.

2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem egy ideig járt,de akkor sem rendeltük meg mindet.Anyukám is sokallta,azt mondta nem éri meg.A könyvek jók,amiket küldeni szoktak az is jó voltbár a minőség nem annyira. De hát nem olyan rég megszűnt ugyhogy már nincs miről beszélni.
2015. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Megszűnt!

A kedvencem volt!

Egy rakás könyv volt benne, de kiolvastam őket!

Még a lovaglókesztyűt se kapom meg,azt amit rendeltem! :-((

2016. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!