Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mijen Finomságot szoktatok...

Money:) kérdése:

Mijen Finomságot szoktatok lovatoknak adni? Tippek ötleteket várok!

Figyelt kérdés
kancáknak főként almát a herélteknek meg répát is :D ja meg legfontosabb száraz kenyeret ! :D tudtátok hogya kancáknak a répa a magas karotint tartalmaz és jobban sárlanaktölük ?vigyázzatok vele csak keveset ! :D t mijen finomsággal kényeztetitek őket ? :))
2013. máj. 5. 21:03
 1/8 anonim válasza:
kockacukor,asszem azt nagyon szeretik
2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kockacukrot, almát :)
2013. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kancának is adok répát, most na és, ha jobban sárlik? Én felelősségem, hogy ne csinálja fel egy mén, ami megugorja akkor is, ha "kicsit" sárlik, meg akkor is, ha kevésbé... Az is az én felelősségem, hogy olyan idomítottsági szinten álljon a paci, hogy kezelhető legyen akkor is, ha sárlik.

No, ezen túl én adok neki tehát répát, almát, dinnyehéjat, a kovácstól szokott kapni kockacukrot, illetve én ilyen mentás-gyógynövényes jutalomfalatot szoktam venni neki (Happy Horse), esetleg, ha kicsit nagyobb terhelés alatt van, akkor omolene 500-at kap, abból olyankor jutalomként kap tőlem fél marékkal munka után, ha megérdemli.

Egyszer kapott körtét is, de azt nem ette meg...

2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kockacukrot nem adok a lovamnak, mert egyrészt nem tesz neki jót, másrészt tömény. Csak azért eszi meg amúgy, mert édes, ők meg oda vannak az édes ízért.


Amit én adok neki: alma, körte, cseresznye, meggy (magától is legeli a fáról), sárga szilva, kék szilva, dinnyehéj, száraz kenyér, répa, uborka [:)]

Más zöldséggel is próbálkoztunk, de a karalábé, borsó héj és a tök nem érdekelte.

Jah és nem mijen, hanem miLYen!

2013. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kockacukor,Alma,Répa,Dinnye,És a barackot/barackokat is megszokták enni(persze mag nélkül!)
2013. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Multheten is feltettek mar ezt a kerdest.eleg kimerito valaszt kapott a kerdezo a temaban.javasolnam hogy keresd vissza a kerdest.

Es a milyent bem pobtos j-vel irjak ..

2013. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szőlő, alma, répa

barátnőm lova a sonkáspizzáért van oda...

2013. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kockacukor nem olyan jo a lónak de néha lehet adni. Én répát, almát, szőlőt, uborkát és krumplihéjjat szoktam adni neki.
2013. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!