Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Véleményeket kérnék! Megéri?...

Véleményeket kérnék! Megéri? Kinek hogy tetszik? El tudnátok képzelni saját lovatoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 30. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel csak irányár, én egy kicsit alkudnék belőle, megvannak a papírja, az szinte semmit sem jelent, hogy mit írtak alá, mivel mindenki ilyeneket ír, de nekem jónak tűnik, próbáld ki, állatorvossal menj oda, hadd nézze meg ő is, és ha nincsen vele gond én megfontolnám!
2012. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ló! Igen, elfogadnám. :)
2012. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját lónak nem, de ez teljesen lényegtelen a te szempontodból.

Ahhoz képest hogy Széplak papír nekem elég alacsonynak tűnik az ára, erre érdemes lenne rákérdezni. Testfelépítéssel kapcsolatban pedig erről a pár képről csak annyit lehet megállapítani hogy baromi hosszú a háta. Jó lenne látni lovas nélkül is mozgásban illetve egyenes talajon állva.

2012. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját lónak nem kéne, én a sodrottat jobban szeretem, mezőgazdasági munkát végzek velük. amúgy összességében szép sárga színű, jó ló. Persze egy orvos tudná élőben megállapítani hogy tényleg megéri e. Plusz én lealkudnék az árából.
2012. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó. Ilyen származással valami oka kell, hogy legyen, hogy ilyen keveset kérnek érte. Láthatóan kezelhető, normálisan lovagolt, jó kis hobbiló. Ennyit a hülyének is megér, nekem pont ez a gyanús, hogy itt valami nincs rendjén. Vagy van valami rejtett baja, vagy a papírok nincsenek rendben. Legjobb esetben sürgős az eladása.
2012. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Baromi hosszú a nyaka és a háta is,hobbin kívül másra nem felelne meg,legalábbis nálam.Az ára nem olyan rossz.
2012. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg azért lettem lepontozva, mert nekem tetszik? B@rmok.
2012. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!