Kezdőoldal » Állatok » Lovak » LOVASOK! Rendőrségnél, állatvé...

LOVASOK! Rendőrségnél, állatvédőknél, hol lehet ezt bejelenteni? Személyes, és több ismerősöm által is van tapasztalatunk mi folyik itt, el kell kapni őket!?

Figyelt kérdés

Nem itatják, nem etetik, nem takarítják, kis helyen összezárva tartják, verik, szétfuttatják vagy éppen nem mozgatják őket, sorra halnak meg.

[link]


2013. máj. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a Bottyánosok nem tehetnek semmit senki nem tehet semmit. Azt írják dolgoznak az ügyön és hogy nem hagyják magukra Őket. A baj csak az, azt olvasom, hogy ennyi lovat nem tudnak befogadni, de nekem ez... az egész olyan fura. Kész vagyok tőle.....
2013. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az alapítvány helyében hirdetném a pacikat...amelyik beteg stb..azt is örögbe fogadná v ki ingyen és ő vállalná a ló költségeit!Én a helyik be így oldanám meg!Én szivesen befogadnék egy pacit...
2013. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok alapítvány járta meg lovak örökbe adásával.
2013. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg ezt fogják tenni. De jelenleg a lovak még nem állnak az ő tulajdonukban, ezért is kell a feljelentés a hatósági állat orvos, jegyző meg stb.. Hogy megkapják a lovak tulajon jogát, onnantól kezdve hirdethetik őket de addig, semmi közük ezekhez a lovakhoz.


Egyébként meg mindenki nyugodjon meg ennél már csak jobb lehet, ha az Equus közbe lépet biztos hogy nem adják fel addig amíg a lovakat, lovakhoz méltó helyre és körülmények közé nem juttatják!


Mellesleg szívesen elbeszélgetnék a lovak tulajával, a felelősségteljes lótartásról. Az meg mindennek a legalja hogy olyan lovakat hagyott magára, olyan lovakat éheztet, akiket évekig használt,dolgoztatott és elég durva hasznot húzott belőlük. Kérem szépen ezek után a legkevesebb hogy ha megunom a lovakat akkor eladom őket, nem pedig halálra éheztetem. Nem tudom hogy képes tükörbe nézni az aki ilyet tesz.

2013. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És lőn, még sincs igazság


[link]

2013. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!