Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg boltból?

Nyereg boltból?

Figyelt kérdés
Olyan nyerget keresek, ami boltból van, tehát nem használt, jó minőségű, és nincs az egekben az ára. azt tudom, hogy boltból 25-30 ezerért nem kapok túl jó nyerget. de mondjuk 50 ezer körül sem? akinek van ilyen nyergekkel kapcsolatban tapasztalata, azt nagyon megköszönném ha leírná.
2013. máj. 9. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyiért sem, én 60 ezerért vettem nagyon jó minőségű és tartós nyerget használtan, ami azóta is szuperül működik, sehol egy hiba, jól van kiülve, újonnan rakj elé egy kettest, és már lehet róla szó.
2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs ennyi felesleges pénzem egy nyeregre. nem fogom rendszeresen használni, szóval csak alkalmakra kell. használtan sem fogok érte 50 ezreket adni. mi a véleményetek a régebbi típusú nyergekről? nekem azok jóval tartósabbnak tűnnek, mint a mostaniak.
2013. máj. 9. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván egy jó minőségű használt nyeregben még 50-60 évnyi van, egy újonnan vett 20-40 ezresben 1-3, heti egyszeri használat mellett több, bár attól függ, ki és hogyan használja.


Nyilván ha nem akarsz igazán elit nyerget, és ritkásan használod, akkor 80-90 ezer táján már kapsz viszonylag tartós újat.

2013. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért ennyire ne szálljunk már el! Napi, rendszeresen több óra lovaglásra én is inkább használtat, de márkásat vennék (használt nyergeim vannak nekem is), de alkalmanként, hobbira nehogy már csak Stübbent és társait lehessen használni...

Kérdező, 50 körül kapsz olyan nyerget, újat, ami teljesen jó lesz neked. Én annak idején ilyen nyeregben még versenyeztem is évekig. Hobbira teljesen megfelelnek azok a nyergek, csak bőr nyerget vegyél, bár szintetikus párti vagyok, de abból tényleg csak nagyon márkásat éri meg venni. De normál, univerzális bőr nyerget fogsz kapni 50 körül, vedd meg nyugodtan.

A Nagylovasban is mindig van olyan, ami viszonylag olcsó és jól használható. Tedd rá a bakra, ülj bele, biztos találsz neked megfelelőt.

Ha saját lovad van, elsősorban az ő háta legyen mérvadó a nyereg méretének és formájának tekintetében. Ha nincs, akkor érdemes olyat választani, amelyiknek elég tágas markamrája van, hogy többféle lóra is passzolhasson, vegyél alá esetleg egy nyeregemelőt is.

2013. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
110.000-es nagylovasos nyereg 4 év után "kuka", szétnyílt, kilapult és nem tömhető...
2013. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! az a baj, hogy vennék én használtat de jót, de erre felé elég nehéz találni. ( Debrecen és környékén keresnék) Ezért gondoltam hogy megveszem boltból. Nem tudtok esetleg Debrecenben lovasboltot ahol lehet 50 körül nyerget kapni?
2013. máj. 11. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 50ezerért vettem a nyergemet felszerelve, és hobbi lovaglásra tökéletesen megfelel.Sőt mivel én mindent az adott lovasboltból veszek, kedvezményt is kapok.(kefék, nyeregolaj, kantár...stb). Érdemes kinézni egy jó boltot, utána érdeklődni hogy ha rendszeres vásárló vagy akkor van e kedvezmény. Szinte mindenhol adnak. Google-ba nézz utána debreceni lovasboltnak. Illetve lovasok.hun elvileg fönt van az összes normális lovasbolt.
2013. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 35 -ér vettem egy jó nyereget soáig birta az nem igaz hogy nem jó csak azért meg is kell nézni hogy mit veszel:)
2013. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!