Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás? Jobban megéri mint...

Bértartás? Jobban megéri mint itthon?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem egy lovat, itthon tartom de nagyon sok a munka vele meg stb. 15 éves vagyok.

Azon gondolkodtam hogy adjam bértartásban adom.Jobban megéri?


Hogy mondjam el a szüleimnek h bértartásba akarom adni?


Otthon legalább nyugottabb lennék, és el tudunk menni több órára otthonról stb.


2013. máj. 14. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

ilyenkor derul ki hogy elegge elhamarkodtad a lovasarlast es a lotartast.mielott megvetted nem gondoltal bele hogy mi lesz ha.menni kell valahova.

Mi lesz nyaron?

Hat ha nincs idod ra es nem tudsz vele foglalkozni es "nyugodtabb lennel" akkor keress neki lovardat.

De kerek perec mond meg a szuleidnek hogy miert akarod.ennyi jar nekik ha mar vettek neked egy lovat....

2013. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom :/

és köszi a választ.

2013. máj. 14. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleve otthon egy lovat ne tarts ! Társas lény jobban érezné magát több lóval, azt meg nem mondom,hogy vegyél mellé még egy pacit,mert egy lóval is sokallod a munkát.

Vidd bértartásba

2013. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bértartásban jobb, könnyebb, nem te vesződsz a takarmányozással, a ló társakkal van állandó szakértő felügyelet alatt (jobb esetben). Van pálya, esetleg edző, fedeles, nyerges, stb, mindenkinek jobb szerintem, legalább is kevesebb munka Neked.
2013. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az őszinteséget mindenki díjazza.


mondd meg nekik, hogy nagyon szereted ezt a lovat, nagyon hálás vagy, de már most belátod, hogy talán se a lónak, se neked nem a legjobb ez a felállás. sokkal hasznosabban tölthetnéd a lóval az időt, ha a gondozásával nem neked kéne foglalkoznod, és több időd maradna TANULNI is! a tanulásra hivatkozni mindig jó! :)

2013. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. máj. 15. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd inkább bértartásba, jobb lesz neki ott. De azért egy héten 4-5 alkalommal menj ki hozzá.
2013. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!