Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Színes kantár. És az ugyan...

Színes kantár. És az ugyan ugy eros?

Figyelt kérdés

Pej lovamnak szeretnek egy narancssarga vagy feher kantart venni.

A fehert mar lattam friz lovakon es nagyon megtetszett.

De a szines ( narancs,zold, kek ,piros ) is olyan eros mint a borbol keszult kantar?


Es hol tudnek olyat venni/ rendelni?


Ha tudtok valamit linkelnetek lecci :))


Koszike



#ló #kantár #Sones
2013. máj. 16. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát hogy mennyire tartós, azt nem tudom, de ezek tudtommal nem bőrből vannak, hanem PCVből. PVC kantárnak szokták hívni őket. a KLP oldalán láttam ilyet, szerintem ott nézd meg.
2013. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanolyan erős, fehéret én max. versenyre vennék ( [link] vár ez nagykantár ), mert öt perc alatt feketének fog tűnni, a többi már nyilván csak egyéni preferencia kérdése.


[link]


[link]

2013. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :))


Es szerintetek egy pej kancanak a lila vagy a narancs jol allna?

Vagy ti milyen szint tudtok elkepzelni?


Nem csak kantarilag, hanem teljes felszereles

2013. máj. 16. 19:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó linknél a sötétzöld tetszik, a lila nagyon élénk, narancsot nem látok hirtelen, de nyilván az árnyalattól függ, a neonszerű élénk nekem túlságosan rikító, de ha neked az tetszik, akkor azt vedd, ne azon múljon, nekünk mi tetszik, azt vedd, amelyik Neked bejön! :)
2013. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

egy baratpm ilyen pvc kantart es megbanta hogy ilyet vett.

Kozel sem olyan tartos.mint a bor kantar.mivel pvc igy apolni sincs mivel mert borapolo ugye nembtul jo.

Eloszor csak megrepedt azokon a helyeken ahol mindig csatolva volt aztan meg eltort,elszakadt ahogy jobban tetszik. Neki piros volt a pejhez kancahoz.

En biztos nem vennek ilyet,kemeny az egesz kantar es ugye puhulni sem tud ugy mint egy bor kantar.

De ahogy erzed.ez szerintem csak egy divathobort hogy szegeny lovakat hupiszinu szettekbe oltoztetik.

Nem bantasbol mondom.csak ezt latom...

2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ertem. Kozben jobban utananeztem es tenylleg nem tul jo. Majd veszek a bor kantart de egy ilyesmit

[link]

Vagy egy ilyet:

[link]

2013. máj. 16. 21:19
 8/18 anonim ***** válasza:
A strasszköves az versenykantár, mivel a kövek idővel elperegnek, mindennapos használatra nem éri meg az árát egyszerűen.
2013. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megveheted a sima bor kantart amelyik tetszik mert mar lehet kulon homlokszijat venni,strasszost,flitterest,fonottat.minden fele van mar.

Es csak kicsereled a homlokszijat a kantaron.ha akarod elteszed ha nem eladod.

Sokan csinaljak igy akik egy kicsit fel akarjak dobni a kantart

2013. máj. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
strasszkövest csak versenyre használj, ha színest akarsz akkor nézz körül a horze kantároknál.
2013. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!