Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hivatalos versenyen bármilyen...

Hivatalos versenyen bármilyen lehet az ing? (Díjugratás)

Figyelt kérdés
Most szeretnénk varratni és nem tudjuk hogy bármilyen színű és mintájú lehet-e. Én a bordóra gondoltam vagy fehéret bordó vízszintes és függőleges csíkokkal amik kockát formálnak. Ha varratunk elvileg akármilyet megvarrnak csak felvehetem -e?
2013. máj. 17. 22:00
 1/6 anonim válasza:
Fehér ing kell. Bordót semmi képp se csináltas
2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kék ing határozottan tudom hogy lehet. Edzőmnek is az van. Kockásat lovasboltban láttam, gondolom nem lenne ha nem lehetne versenyre felvenni. Azonkívül mostani nagy divat a Kalocsai mintás és egyéb hímzett ing. Ugyhogy akkor mit lehet?
2013. máj. 18. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Elviekben hivatalos versenyen csak fehér ing lehet, fekete vagy sötét zakóval.


...


Elvileg.

2013. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


"3.24/ Belépés a pályára, pályanézés, öltözet

Ezen ponthoz a FEI Díjugrató Szabályzat alábbi pontjai kapcsolódnak: 202. § 1., 256. §, 241. 2.1.

2013. január 1.-től minden személynek lóra szállástól kötelező a becsatolt lovaglósapka, melyet csak a

felnőtt korú versenyzők vehetnek le a díjkiosztás alatt.

- Kifogástalan öltözet kötelező minden versenyző, edző számára, aki a pálya területén tartózkodik: a

versenyzők részére fehér nadrág, lovagló ing, fehér nyakkendő, fekete csizma vagy fekete lovaglócipő és

fekete lábszárvédő megengedett. 256.§.1.2. pont!

- Kezdő lovas és B/2ifi versenyszámban csak maximum 4 cm toll-hosszúságú lekerekített végű sarkantyú

viselése megengedett.

- A versenyszámban nem induló lovasok a pályát normál öltözetben (nadrág, ing) megtekinthetik.

- 4/2009/III.12./Elnökségi Határozat értelmében: A címeres mez és a piros-fehér-zöld színek használata

engedélyezett minden szakág adott évi válogatott keret tagjai részére minden versenyen. A keretet a

Szövetségi kapitány jelöli ki az előző év eredményei alapján és az interneten közzéteszi. A válogatott keret

listája év közben bővíthető."

2013. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valami ilyesmire vártam. Szóval akkor a kikötés csak az hogy lovaglóing. Szín nincs kikötve ha jól értelmezem. Lovas ing után csinálja a varrónő ugyhogy azzal nem lesz gond.
2013. máj. 18. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen a szin... már minden szin kombinációban lehet kapni versenyingeket és pólókat,(amit én sokkal jobban szeretek az ingeknél). Lényeg hogy ne a húsvéti ünneplős ingbe loagoljanak az versenyzők...
2013. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!