Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismét egy Szárcsás post...

Ismét egy Szárcsás post következik. De újabban tett fel néhány képet. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. máj. 20. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
*-*Nekem kell ez a ló!Egy szóval jellemezni tudnám:GYÖNYÖRŰ!!!*-*
2013. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha már fényképezés van, akkor illene nem ilyen olcsmány zöld zablagumit használni, mert iszonyúan kirí a környezetből, ezért vonzza a szemet és sokat ront a képen.
2013. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most mire vagy kíváncsi? A fényképekről mondjunk véleményt? Vagy a lóról? A 4. fénykép kifogásolható amiatt, hogy nincsen rajta a lány feje. Az utolsó képen kiégett a ló orra, és nagyon előnytelen neki ez a beállítás, mert furcsa a nyaka. Az elsőn szép a ló feje, tetszik ahogy figyel. A második nem tudom, hogy csak nálam életlen-e, meg az orra a lónak itt is világosabb a kelleténél, nem ki olyan szépen a formája, az árnyékok, stb... Ha nem a képekről kértél véleményt, akkor bocsi :)
2013. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

*nem jön ki olyan szépen a formája

bocsi :)

2013. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Isteneem!! Ember te most komolyan ennyire nem bírsz magaddal!? Féltékeny vagy!? Fáj hogy neked soha nem lesz ilyen lovad? Fáj hogy te soha nem fogsz úgy kinézni mint Csenge?? Komolyan mi bajod van? Kattogjál már le Cseniről, uramisten mit érdekel az téged hogy milyen képeket tesz fel, vagy csináltat?:O SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. nem, bocs SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ! istenem, vegyél magadnak életet!!!!
2013. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ki ő és miért olyan nagy szám hogy vannak fenn képei?
2013. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ő egy tejesen átlagos lány, aki "megmentette" ezt a lovat, egy szörnyű helyről, és versenyeket nyer vele, mert rendbe tudta hozni! Ez az ami bántja a féltékeny kis csitrik szemét, hogy ők erre sosem lesznek képesek.
2013. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem igazán ismerem a sztorit, csak itt gyakorin láttam már vitákat meg minden jót :D

Szerintem gyönyörűen kikupálta a lovat, elismerésem. Nem értem ez másoknak miért rossz. Nem tetszik, nem kell vele foglalkozni. Olvastam hogy azon is ment a balhé(ha jól emlékszem) hogy a lány a szülei pénzén ad meg mindent a lónak bla bla. Hát és akkor mi van? Szerencsés hogy megteheti, és becsülendő hogy nem egy milliós versenylovat vett magának. A részleteket tényleg nem tudom, én ennyit olvastam. Szerintem nagyon szép történet az övék. A ló pedig egyszerűen gyönyörű!:)

2013. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi rossz szándék nem volt ebben a post-ban.. csak véleményt kértem a lóról.
2013. máj. 20. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, izmos, formás kis ló, és a képek is jól sikerültek. Ezen az oldalon sajnos gyakran előfordulnak viták, de ne legyen rossz kedved tőle. Nagyon szép páros vagytok :)
2013. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!