Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mért nem szereti néhány ember...

Mért nem szereti néhány ember a jodhpuros lovaglónacit?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is hasonlóm van, kényelmes benne lovagolni, és még akkor is fel tudom venni, amikor a lovardába sétálok. (a simát is felveszem, de akkor furán néznek rám)


2013. ápr. 24. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Más emberek meg nem szeretik például a tojáslevest. Nem tudom, miért?
2013. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert az emberek 99%-a nem lovagol és nem akar buz-inak kinézni az utcán.

Ha csaj vagy oké az jól néz ki, ha szép kerek segged van.

Én pl: régen utáltam a munkás gatyát azt a kantárosat, de már egészen megszerettem.

2013. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm az értelmes hozzászólást.

Második. Mivel lovas téma, és női nadrág, azért igen...Nem is elsősorban utcai viselet, egyébként mivel nem trapéz, hanemegyenes szára van....


Akkor feltenném úgy a kérdést, h kevésbé lehessen kimagyarázni. Mitől lehet kényelmetlen lovaglásnál az ilyen nadrág?

2013. ápr. 24. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első, akit nem szeretsz. Én például chaps-et hordok, és ezt bármilyen nadrágra fel tudom tenni fél perc alatt, nem kell hozzá állandóan nadrágot váltanom és ezért szeretem.
2013. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem lovaglónadrág. Ez valami félresikerült hibrid, lovagláshoz sem az igazi, de utcára sem.

Csizmába még csak-csak betömködném valahogy a szárát, de térdzoknival el sem tudom képzelni. Ez olyan, mint a tűsarkú tornacipő. Keresztezték a tűsarkú cipőt (amely csinos) a tornacipővel (amely praktikus), abban a reményben, hogy az eredmény csinos és praktikus lesz. Ellenben az eredmény ízléstelen és kényelmetlen lett.

Ez a nadrág is ilyen.

2013. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!