Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom, kibékültünk,...

Megcsalt a párom, kibékültünk, de néhány hónap után kezdem felfogni mit is tett?

Figyelt kérdés

Páromnak volt egy csúnya megcsalása, amikor kiderült mindent megtett értem, hogy vele maradjak majd kibékültem vele.

Sokáig elsimítottam minden rossz gondolatot a fejemben, őszintén szólva annyira szeretem, hogy komokba dugtam a fejemet, és próbáltam úgy tenni, mintha nem történt volna meg.

Viszont így néhány hónap elteltével kezdem igazán felfogni mit művelt, egyfolytában kattog az agyam, legbelül megvetem, hogy tudta megtenni.

Mivel a megcsalásból én semmit sem vettem észre, sem az idejéből, sem a viselkedéséből egyre jobban bennem van, hogy mi van ha megint ugyan azt eljátsza velem...


Pedig azóta sokat javult a kapcsolatunk, sokkal többet van velem, rengeteg közös programot szervez, azóta bemutatott a családjának is, szóval látszólag tökéletesebb minden mint az elmúlt években, de akkor is egyre rosszabb érzés uralkodik rajtam...


Volt már itt valaki ilyen helyzetben? Idővel túl lehet lépni ezen a dolgon? Kinél hogy alakultak a dolgok, miután kibékültetek egy ilyen eset után?


2013. ápr. 30. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Túl lehet lépni, sőt, a saját érdekedben túl is kell lépni rajta, különben csak emészted magad, úgy pedig nincs értelme a kapcsolatnak.


Én is megbocsátottam anno a férjemnek. Nem volt könnyű, de olyan nehéz sem, hogy ne tudnám megtenni.

Persze a mai napig azért vagyunk együtt, mert mindkettőnk szereti a másikat.

Csak így érdemes megtartani egy kapcsolatot, ha van, ami életben tartja.

2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

"azóta bemutatott a családjának is, szóval látszólag tökéletesebb minden mint az elmúlt években, de akkor is egyre rosszabb érzés uralkodik rajtam... "


Évek óta együtt vagytok,és csak most ismerted meg a családját? Elég érdekes. Mindenesetre döntsd el,hogy el tudod-e neki felejteni,amit tett. Ha igen,akkor van értelme,ha pedig nem,akkor a legjobb megoldás ha elhagyod,mert magadat teszed vele tönkre.

2013. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 intrepid ***** válasza:
60%
"Pedig azóta sokat javult a kapcsolatunk, sokkal többet van velem, rengeteg közös programot szervez, azóta bemutatott a családjának is, szóval látszólag tökéletesebb minden mint az elmúlt években" - lehetséges, hogy pont ez kellett, hogy helyére zökkenjenek a dolgok? De ha nagyon kattog az agyad a dolgon, abból nem sül ki semmi jó, akkor inkább szakítsatok. Annak semmi értelme, hogy a szerető arcodat mutatod neki, közben meg azon spekulálsz, hogy lehet, - megcsal most is. Ez képmutatás, csak kevéssel rosszabb, mint a megcsalás.
2013. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
68%
Engem is megcsalt a párom, 2011-ben miután haza jöttünk a több hónapos külföldi melóból (ami nekem a legszebb időszakunk volt.) Én sem vettem észre rajta. 2012 Decemberébe mondta el nekem, én is a homokba dugom a fejem dolgot csináltam választottam mert szeretem. De őszintén k*rva szar folyton titokba azon agyalok hogy megint megteszi nézegetem a nőt akit meg..., sírok éjjelente szenvedek persze ő ezt nem tudja. De remélem egyszer elmúlik mert felemészti a lelkemet ez a dolog már hónapok óta.
2013. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, ha úgy csalt meg, hogy nem vetted észre, akkor szemrebbenés nélkül képes volt hazudni neked, akkor lehet, hogy félreismerted. A bizalmi problémák hatalmas gondot szoktak jelenteni egy kapcsolatban és az idő során egyre rosszabb lesz. A legfontosabb kérdés: képes vagy-e megbízni benne?
2013. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Aki megcsalja a párját az egy se.ggfej, de az se normális, aki ezek után megbocsájt. Íme az élő példák, hogy csak felszínes az egész kibékülés, a megcsalt fél folyamatosan agyal és kattog, hogy mi van, ha megint, meg egyáltalán miért történt meg, és miért nem tudok túllépni rajta, mit rontottam el, miért csinálta ezt velem, szeret egyáltalán, ha más emberekkel fekszik össze, stb...nem értem az embereket.
2013. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
engem is megcsalt, fél évig, azóta is együtt vagyunk(4 éve), mert egy esélyt akartam neki adni, és nem bántam meg. mindenki hibázhat, ez nem ellened szólt, ettől te nem vagy rosszabb mint a másik, ezért érdemes megbocsátani, hátha neked is egyszer jól fog jönni...túl lépni rajta nagyon nehéz, én is sokáig úgy néztem rá, mint egy utolsó szemétládára. két év után múlt el, a kapcsolatunknak pedig ez az egész nagyon jót tett!! ne add fel, de nehéz időszakra készülj!
2013. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is megcsalt vagyok, de én végleg befejeztem. Pont azért, mert nem tudtam úgy megbocsátani, hogy ezt ne vágjam a fejéhez. Utána párszor még találkoztunk (elvittem a cuccaim, stb), és folyton a képébe mondtam, hogy mekkora egy undorító görény.


Azt mondom, hogy nem a világ vége egy megcsalás, de aki képtelen ezt kitörölni a mindennapjaiból, az inkább szakítson. Abból már nem lesz semmi jó, ha folyton a fejéhez vágod, vagy mindig azon agyalsz, hogy talán most is dug valaki mást.


Mellékesen megjegyezném, és ez nem tartozik a témához, hogy nekem kicsit furcsa, hogy 4 év alatt egy ilyen undorító dolognak kellett történnie ahhoz, hogy bemutasson a családjának...ne haragudj, de nekem ez rém különös.

2013. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is így volt.

Megcsalt a párom,én kidobtam,egy hónapig könyörgött,képes volt 110 km-re csak úgy váratlanul leutazni a szüleimhez,és könyörögni az éjszaka közepén,hogy menjek vissza hozzá.

Elsőre persze erős voltam,és nem fogadtam vissza,de addig-addig könyörgött,hogy adtam neki még egy esélyt.

Eleinte mindent megtett értem,ágyba hozta a reggelit,ott kedveskedett ahol tudott....aztán nem kellet pár hónap,újra megcsalt.....én azt mondom hogy aki megtette egyszer,megteszi többször is

2013. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Hat igen, ha elszakad a cerna, ossze lehet csomozni, de a csomo ottmarad... az a baj, hogy soha tobbet nem fogsz tudni ugy megbizni benne, mint elotte. Meg lehet bocsajtani, de nem lehet meg-nem-tortentte tenni.

Dontsd el, hogy tudsz-e igy elni tovabb, vagy nem.

2013. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!