Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolci vagy közeli lovardát,...

Miskolci vagy közeli lovardát, lovasiskolát keresek, ti milyet ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felnottek vagyunk, szeretnenk neha eljarni lovagolni. Meg sosem ultunk lovon, valojaban nem ugratni akarunk vagy szaladgalni :) egyszeruen csak raulni picit es maszkalni.


Termeszetesen vezeto kell hozza..es sztem 1 ora alatt ki is kezdi a nyereg a fenekunket.


Koszi



#Miskolc #lovarda #lovasiskola #Miskolc lovarda
2013. máj. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a Balogh Liget Lovasklubot ismerem, a 26 sz. főúton Kazincbarcika felé a Szirmabesenyői elágazásnál kell bala fordulni, ki is van táblázva.
2013. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*balra
2013. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Balogh Liget iszonyat drága, nem is tanít meg lovagolni, csak osztályban zötyögni, azon túl csak sok-sok év után lépsz náluk, nem ajánlanám, első náluk a vendéglátózás és a pénz.

Bükkalján van egy lovarda, Angyal István oktat ott, azt tudom ajánlani, a Baloghnál valamivel azt hiszem, olcsóbban, mondjuk nekem annyira nem tetszik maga a hely, de az illetőről hallottam már jót megbízható embertől. Illetve a másik, Kistokaj felé, ahogy mentek a régi Cora irányába, kifelé a városból, még a Kistokaji kereszteződés előtt egy ilyen használt autós akárminél lekanyarodtok annak irányába (balra), ott pedig Potyka Szilviát kellene keresni, őt is csak ajánlani tudom, nem is drágák, és mellé remek lovaik vannak, nagyszerű terepen (értsd: nem kell átmenni a fél falun, meg közutakon).Őket csak ajánlani tudom.

2013. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!