Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bézs színű ínvédő meddig...

Bézs színű ínvédő meddig marad tiszta?

Figyelt kérdés
[link] Egész pontosan rá gondolok (a színek közt a bézs az a szangria???) hogy ha terepen sárba megyünk, és utána csak leöblítem? (mosni nem tudom) Vagy nagyon koszos lesz, és nem jön ki? Érdemesebb feketét?
2013. máj. 26. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind addig tiszta, amíg először fel nem teszed a lóra. Én vödörben, sima vízzel szoktam átmosni a vöröset, majd csap alatt leöblíteni alaposabban (ne csap alatt kezdj, mert simán el is tömítheti, ami kosz kijön belőle). Szerintem vállalható állapotba lehet hozni, nagy sár után ne mosd ki azonnal, a sár megszáradva lepereg, a többi pedig vízzel kijön általában.
2013. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pivekla ***** válasza:
50%
Addig marad tiszta, amíg koszos nem lesz, addig marad koszos, amíg le nem tisztítod.
2013. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
DE LE LEHET TISZTÍTANI?... Erre vonatkozott a kérdés, hogy a bézs színűből kijön-e a sár, trutyi vagy egy használat után undorító marad, hiába pucolom le.
2013. máj. 26. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondom, víz+gyökérkefe kombóval vállalható állapotba lehet hozni. Évente párszor rendesen ki kell mosni (tisztítószer, ha más nem, szappan), de ez a feketére is vonatkozik.
2013. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 26. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
A fű jobban befogja és azt nehezebb tisztítani.
2013. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Füvet gyökérkefével frissében lehet.
2013. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a neoprén része egy idő után kimoshatatlanul koszos lesz. A bézs az biztos hogy nem a szangria, tekintve hogy a sangria egy borvörös itóka.

Állandó használtra szerintem egy sötétbarna, fekete célszerűbb, de ez csak egy vélemény.

2013. máj. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, hogy az lesz, hogy mindennapi használatra veszek egy jobb minőségű feketét, az tartós, arra a két alkalomra évente mikor fotózzuk, arra meg bézs fáslit teszek rá, az olcsóbb, és mégis szépnek mutatja a lábát, bár nem indokolt neki, csak ugráshoz, mert idős már. A szangriát én is sötétlilának tudtam, de a többi szín mind passzol a többi képhez, mindenesetre inkább élőben veszem, mint rendelem :)
2013. máj. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!