Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok egy spanyol tisztavérű...

Anitácska106 kérdése:

Tudtok egy spanyol tisztavérű nőstény ló nevet? Ha igen akkor léccy ide írjátok! Köszii!

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Spanyol alatt mondjuk mit értesz, mert spanyol-nápolyi típusú az andalúz, a fríz, a lipicai, a kladrubi, és még lehetne sorolni...


[link]

2013. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármilyen spanyol tisztavérű nőstény nevet kértem és nem pedig fajtákat ha nem tetszik mehetsz innen el fele!!Chh..!!
2013. máj. 31. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Spanyol tisztavérűnek az andalúzt hívják. (PRE=Pura Raza Espagnola=Spanyol tisztavérű=andalúz) Én csak mén nevet tudok sajnos, az én lovam apja andalúz volt, Festivo.
2013. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bogyigazdi ***** válasza:
Egy ismerősömnek andaluz vér van a lovában, ő Sába. Almásderes szinű.
2013. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Nagyon aranyos vagy!!!

2013. máj. 31. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább kanca név nem?
2013. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a spanyol tisztavérű (andalúz) fajtára gondolt, hanem külön véve, spanyol-nápolyi típusú, de azon belül tisztavérű.

Linkeltem egy halom nevet, amúgy se feltétlen a fajta dönt, nevezheted akárminek, Ráró, Csillag, akármi sablon név... Esetleg születés helyét vagy a törzsalapító kanca/mén nevét elé teszik, vagy a tenyésztő nevét, a tenyészetét, stb...

2013. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arabella
2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bánki Ani válasza:
Sky bár az lehet fiú is meg lehet lánynak is de az inkább fiús. De ha hosszú sörényű lehet Gigi is.
2017. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!