Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakról könyv?

Lovakról könyv?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani lovas könyveket,amiben minden levan írva a lovakról?Lovaglás,tartás,ápolás,betegség stb.
2013. jún. 5. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Lovasakadémia sorozat bármelyik könyve, kiemelten a fiatal hátasló alapkiképzése, a jól képzett ló/lovas, az elrontott ló utóidomítása.

Ezen kívül [link] ebből a csomagból bármelyik könyv remekül jöhet, sőt. Mihók Sándor könyveit is nyugodtan átnézheted, remek elméleti szakember.

2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a Lovasakadémia sorozat könyvei inkább speciális témákról szólnak, ha jól értem a kérdésed, akkor inkább általánosabb lovas könyvre gondolsz, azok közül pedig tudom ajánlani a következőket:

A ló- és pónigondozás kézikönyve (Alexandra Kiadó) (1. kedvencem, nagyon sok info van benne és sok kép)

Lovak enciklopédiája (Ventus Libro Kiadó)

Lovaglás (Útitárs Kézikönyvek, Mérték Kiadó) (inkább lovaglásos, de sok gondozásos-tartásos info is van benne és nagyon jó fotók)

A Ló- és pónitartás nagykönyve (Gold Book Kiadó)

Lovak - Fajták, tenyésztés, gondozás (Kossuth Kiadó) 2. kedvencem!

Lovasok kézikönyve (Park Kiadó)

Libriben szokott lenni a legtöbb, de Alexandrában is érdemes körülnézni, vagy bookline.hu-n (plusz libri.hu, alexandra.hu, ott legalább előre meg tudod nézni, hogy melyik hol van épp, és mennyibe kerül)

Remélem, segítettem!

2013. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!