Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Telivér sorozatnak (PonyClub...

A Telivér sorozatnak (PonyClub/PennyGirl) eddig hány megjelent része van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg, és még lesz is. Lehet, hogy óriási baromságot mondok, akkor felejtsd el, de úgy hallottam, hogy 70 körüli része lesz... Egy darabig követtem, olvastam, tetszett a történet, de aztán kiléptem a PonyClubból, azóta nem tartom számon a dolgokat.
2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a 70 mennyire reális, de bőőőven két számjegyű ami már megjelent, és ami még lesz, az is... Egy darabig én is követtem, de már feladtam, jelentesse meg akkor inkább nagyobb, vaskosabb könyvekben, vagy nem tudom, de egy sorozatot én nem 100 kötetben akarok olvasni... Könyörgöm.
2013. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a 70 körül reális, vagy legalábbis nagyon sok van, nem 20ról beszélünk, nekem azt hiszem 17 van meg, vagy valahogy így. még mindig tag vagyok és nagyon szeretem, ez a kedvenc sorozatom :)
2013. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!