Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett annak a sorozatnak...

Mi lehetett annak a sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még nagyon régen,(szerintem van vagy 10 éve) az m1-esen ment egy sorozat, amiben egy kis srác szerepelt, meg egy kutya,tán aussie volt a fajtája,de ebben egyáltalán nem vagyok biztos.

A sztori az volt, hogy a főszereplő fiút az iskolában mindig szívatta egy nagyobb, meg idősebb srác, és ez a srác valami oknál fogva(már nem emlékszem, hogy hogy meg hogy miért) de kutyává változott, és ennek a kisfiúnak lett a kutyája, és ők egymással tudtak beszélgetni,de azt hiszem, hogy más nem hallotta a kutyát, aki amúgy emlékezett rá, hogy ő egy ember, meg hogy mindig bántotta azt a srácot akinél van,de valamiért vele maradt.

A sorozat közepe felé amúgy már kezdtek barátok lenni, és ha jól emlékszem akkor a kutyává változott srácnak valamit tennie kellett azért, hogy visszaváltozzon.


Nem tudjátok így leírás alapján, hogy mi lehetett ennek a filmnek a címe?

Én kb 10-11 éves lehettem, mikor ez ment a Tv-ben, de az tudom, hogy mindennap ment, és állandóan néztem, de aztán egyszer csak abba hagyták a vetítését, pedig még nem is értek a végére, és a neten szeretném megkeresni a részeket, de cím nélkül eléggé nehéz:((

Ha valaki tudja, vagy dereng neki valami erről a sorozatról, az kérem írjon! :) előre is köszönöm


2013. máj. 26. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Istenbizony erre gondoltam,mikor a kérdést megláttam:)) Akkor lettem szerelmese az aussie-nak,azóta is kedvencem.Magyar címe a,,Kutya legyek"volt,eredeti címében a kutya neve(Eddie McDowd)is szerepel,valami olyasmi,hogy 100 Deeds for Eddie":)
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!:D:D Őszintén szólva remélni se mertem, hogy valaki még emlékszik erre a címre!:D de nagyon örülök neki, hogy tudtál segíteni! köszönöm mégegyszer.
2013. máj. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!