Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a luzitán lovakról?

Mit gondoltok a luzitán lovakról?

Figyelt kérdés
Van valakinek luzitánja?

#ló #luzitán #lusitan
2013. jún. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében nem sokban tér el az andalúztól, hiszen technikailag nem olyan régen vált el tőle - ha van tapasztalatod azokkal, kb. olyasmire számíts ennél a fajtánál is. :)
2013. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ménnem belőle(Portugáliából hoztuk be) :) Az első válaszolónak igaza van hasonlít az andalúzhoz . Tér ölelő és elegáns a mozgása.Nagyon kényelmes.Nekem egy kicsit menős terepen de ennyi,gyors. Ha beindul akkor megállíthatatlan.Először csak Portugáliában jelent meg, de mára már Amerikától egész Európában is tenyésztik.
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. jún. 18. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Bitta 1999! Ha valóban méned van, tehát fed engedélyes, akkor lehet, hogy érdekelne! Hirdetitek valahol? (már a fedeztetést). Vagy egyáltalán fedez? Milyen származás?
2013. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hírdetem még, már gondoltam rá, de megállapodtam a szüleimmel még fiatal( 5 és fél éves).Eddig nem ménes és nem is akarom hogy az legyen. Fed engedélye van. Én szerintem olyan 10 valahány évesen fogom fedeztetni, addigra elviszem újra egy luzitán szemlére és ha jót gondolnak róla, akkor mehet a fedeztetés.
2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!