Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a lóról és a lovasról...

Vélemény a lóról és a lovasról? (vidi + kép)

2013. jún. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a lányt de minden héten feltesznek képet róla meg a lováról. Ha ezt mind egy ember teszi fel akkor kezeltesse magát..
2013. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pivekla ***** válasza:
Szerencsétlen lány... Bújj el egy sarokba és maszturbálj a képeire, de ne aggasd már fel állandóan ide, unalmas!
2013. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ügyesek, mondjuk lehetne még fejlődni pl a sodródásokat kijavítani, illetve hogy ne essen visszaügetésbe.

A versenyes videónál meg mit kolbászol más lovas a pályán az aktuális versenyzőn kívül????

2013. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előzővel értek egyet, bár én még csak ilyen kicsit ugrottan, de nekem is feltűntek a sodródások ill. valahogy olyan furán fordítja rá a lovat az akadályra. A tempójuk

is elég laza, a ló sokszor visszaesik ügetésbe. A vágta nyújtását és rövidítését hiányolom az akadályok közt. De amúgy szépen van lovagolva a ló, nincs szétesve, engedelmes. Lehet, hogy csak rossz napjuk volt.

2013. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sodródásokon tényleg kéne javítani, szerintem nem visszaesik, hanem a lovas veszi fel, mert rossz lábon van. Mondjuk így is volt hogy hamisan vágtázott...

A másik lovas szinte minden veresnyen bejön előbb,hogy lássa a ló az akadályokat

2013. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy kerül ide minden héten Szárcsa meg Csenge? Szegényeket én is sajnálom már, kinek szúrják ennyire a szemét?
2013. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sok bizonytalanság és sodródás ellenére elsők lettek....

Nem egy profi páros de még csak ez volt az első hivatalos versenyük.van még mit fejlődbi de ez nem csak rá,minden kezdő versenyzőre vonatkozik...

2013. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!