Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények róla?

Vélemények róla?

Figyelt kérdés
Családi lónak lenne, én kisebb versenyeken indulnék vele, a testvéremet tanítanám rajta lovagolni, meg apukám ülne fel néha rá. Csodaszép szerintem. [link]
2013. jún. 20. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a ló már régóta eladó, ha jól rémlik, ezért gyanús, hogy valami nem stimmel vele, meg kell nézni élőben mindenképp, hívni hozzá orvost is, stb.

És persze le kéne kérni az útlevelét, ha nincs, amibe be kéne íratni az oltásait...

Igazán jó kép amúgy nincs róla, jó lenne egy olyan, amin minden nélkül, egyenes talajon áll, négy lábra terhelve.

2013. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs hozzá útlevél ami ha versenyezni akarsz az nagyon rossz hír. Még a kisebb póni klubos versenyekre is elkérik az útlevelet. Az én lovamnak sincs és elég macerás kikérni. Szürke ami azt jelenti, hogy ha azt akarod, hogy még elfogadhatóan nézzen ki órákon keresztül pucolhatod. Ezeken kívül csak azt tudom mondani, hogy azon a lendületes szó alatt, szerintem azt értik, hogy lehetetlen megfékezni ha hetven kilónál könnyebb vagy.
2013. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a ló van sütve vagy chippelve, az útlevél simán lekérhető (csikóbélyegzési jegyzőkönyv ellenében, ha az sincs,akkor kijönnek azonosítani sütés alapján a lovat), és kérjék is le, mert a nélkül nem lehet igazolni, hogy ez az a ló, amelyik, és amíg nincs ilyen papírosa, addig az állatorvosi igazolásokat sincs hova írni - amíg azok nincsenek beírva ,lovarda nem fogadja a lovat, de épeszű magán ember se, mert akármi baja lehet, mondani mondhatja bárki, hogy van oltva.
2013. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!