Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aranypatkó lovarda vélemény?

Aranypatkó lovarda vélemény?

Figyelt kérdés

Jó ott az oktatás?

Vagy csak simán véleményt aki oda jár vagy ismeri a helyet hogy milyen.


2013. jún. 21. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam ott párszor(nem lovagolni,más miatt),és nem voltam elájulva a lovak tartási körülményeitől.Mármint ha a III.kerületi Aranypatkó Lovardáról beszélsz.

Szerintem lószerető embernek ez is szempont.

2013. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Emberedre találtál, hosszú évekig lovagoltam ott, majd dolgoztam oktatóként. Évekig csak futószáron lötyögtem körbe, rengeteget estem, mindig új oktatóval, senki se ismert, kiabáltak, nem figyeltek rám, nem tanultam, féltem, elegem volt, letettek rólam, hogy úgyse tanulok mert félek. Egy másik helyen fél év alatt leküzdöttem a félelmemet, terepre jártam, meg ugrattam. 0 tapasztalattal kezdtem oktatni, ez jellemző rájuk, 13 év körüli, lóhoz nem értő, de nagyszájú gyerekekre bízzák a lovasokat. A lovakat rettenetesen tartják, térdig a trágyában, 30 lóra egy lovász van, alig vannak karámozva, ehhez képest szemtelenül magas a bértartás ára. A bértartók közül sokan nagyképűek, bunkók, a lovasok közt is akad, aki túl el van telve magával. Persze vannak nagyon aranyos lovasok is. Az iskolalovak egész nap mennek, még akkor is, ha kicsit sánták. A környéken ajánlhatok más lovardát, a tudásszintedtől függően, ha megírod, hogy mennyire tudsz lovagolni, kipróbálhatod az Aranypatkót is, hátha neked tetszik, én is évekig jártam oda, egy próbát megérhet, mert ugyan drága, de a kapuban áll meg a busz, ami azért előny.
2013. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát ha tényleg ennyire alacsony a szinvonal akkor lehet másikat nézek akkor tudnál mondani párat szentendre felé legyen közelebb. A lovaglás tudásom jó de csak szőrén ezért szeretnék most lovardát keresni :)
2013. jún. 23. 00:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Aranypatkó eléggé a város széle, nem tudom hol laksz, de érdemes Budakalász, Békásmegyer felé nézelődni. Sajnos megyeri helyeket nem tudok, de a 2. kerülteben van a Pasaréti Honvéd Lovarda, elég jó az oktatás, csak marhadrága. A Petneházy Lovarda is arrafelé van, bár személyesen nem annyira ismerem őket, de jónak mondják. Szentendre felé, hével könnyen megközelíthető a Szentrendrei sziget, annyi lovardával, hogy a két kezemen se tudom összeszámolni, érdemes ott nézelődni. Ürömön is van sok lovarda, de sajnos mind magánhely. Üröm mellett, Budapesttől 10-20 perc autóval, 30 perc busszal Pilisborosjenő, ott ketten is foglalkoznak lovasoktatással.

www.facebook.com/bayardalovasklub

www.facebook.com/viktor.varasdy

én az első helyet preferálom, de kipróbálhatod akár mindkettőt is... Kicsit messzebb, Pilisvörösvár, VIP lovarda, Patkóvár lovarda. Barátságos helyek, úgy tudom az árak is normálisak. Pilisjászfalu, Unikornis lovarda. Drága, de színvonalas. Nézz utána, ha valamelyik behatóbban érdekel, szívesen írok róla, a legtöbb helyen amit felsoroltam, voltam személyesen is, többször, egyedül a Petneházyban nem.

2013. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aktuális még?

Most kezdtem ott lovagolni.

Eléggé drága, de nagyon jó.

Az oktatás jó, kedvesek, segítőkészek, a lovak aranyosak és ügyesek.

Én csak dicsérni tudom.

Ami még előny, hogy a 160-as busz a kapuban áll meg.

Ha kérsz elérhetőséget, akkor írj.

Egy Lovas

2014. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!