Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia Lovarda milyen?

Réti Major kérdése:

Akadémia Lovarda milyen?

Figyelt kérdés
Lovasoktatás, színvonal, iskolalovak, igazából minden tapasztalap érdekel.
2013. jún. 18. 08:55
1 2 3
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom. Ott csak akadémikusok lovagolhatnak?
2013. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Akadémiába járok lovagolni (Bp.)

Nekem nagyon tetszik, bár egy kicsit furák az árak... Most tanulok vágtázni, az oktatók jó fejek és aranyosak is. A lovak nem harapnak, nem rúgnak és amíg tanulsz, nem adnak alád rossz lovat. El szoktak mindent magyarázni. Ha felhívod őket, akkor választhatsz lovat (persze ha először nem ismered őket, majd javasolnak)

2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az mindent elmond, hogy a lovak egész nap mennek és reggel 8-kor nyergelik őket majd este le...
2013. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hétfőn és szerdán nem mehetnek lovasok, akkor pihennek a lovak :)

Amúgy ott van pónióklubb

És minden nap csak pár órán át van lovaglás:


Nyitva tartás az Akadémia Lovasiskolában



Hétfő szünnap csak VIP lovasok lovagolhatnak

Kedd 15-19 óráig

Szerda szünnap csak VIP lovasok lovagolhatnak

Csütörtök 15-19 óráig

Péntek 15-19 óráig

Szombat 9 -13 óráig

Vasárnap 15-19 óráig

2013. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi az a VIP lovas? :D
2013. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az egy VIP bérlet, ott mindig ugyanazon a lovon, ott folytatod ahol abbahagytad (=egy oktatóval vagy), akkor jössz, amikor akarsz
2013. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem mondják jó helynek, de érdemes kipróbálni, engem is érdekel. Külön jó, hogy van lóbérlés, erre kevés helyen van lehetőség.
2013. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. jún. 18. 21:11
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
hát én ugyan oda járok, mert ez elég közel van hozzánk,de nem nagyon ajánlanám...Irtózatosan sietnek,elvileg van félórás,de egy csomószor kivittek engem lazán egy 20 percen belül.Az oktatók tényleg jó fejek,fe azt vitatnám,hogy addig nem raknak nehezen kezelhető lóra amíg nem vagy tapasztalt lovas.Még kezdő vagyok és egyszer felraktak egy Hurrikán nevezetű lóra,aki se szó se beszéd hirtelen elkezdett vágtázni.Ez még hagyán,egészen jól is ment,de aztán előadta a bakolós műsorszámot,és leestem.1 cmeren múlt hogy nem vágtatott át a csuklómon...
2013. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!