Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet csak a hátsó lábra ínvédő?

Lehet csak a hátsó lábra ínvédő?

Figyelt kérdés
Néha megrúgja a lábát és egy kicsit duzzadt az állatorvos mondta vegyünk ínvédőt de az nem kérdeztem hogy lehetne hogy csak hátsó lábakon van, az milyen a pacinak meg hogy nem mutat-e hülyén valakinek volt már ilyesmi? :) A dechatlnos ínvédők jól bírják? :) Meg rendelni szeretném mert elég messze vagyunk :D
2013. jún. 22. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak a hátsójára ínvédő, illetve oda nyilván bokavédő kell, de létezik hátulsó lábra való, megnyújtott formájú ínvédő is, nem tudom, decathlonban kapni-e olyat, a mellső lábakra valót nem tudod a hátuljára tenni, anatómiai okokból az nem lesz jó.
2013. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, de azt bokavédőnek hívják. Vehetsz olyat ami csak egy ferde csepp szerű alak, ez így a láb belső oldalán van, kívűl meg a tépőzáras rész. Van ilyan is, ami egyész, azaz úgy éri körbe a ló lábát, mint az ínvédő, csak kisebb(a magasságából "vettek le".
2013. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenki,Am én hülye normális ínvédöt vettem volna hátsó lábra mert már láttam olyasmit :D Köszi h irtátok. :)

De akkor meg lehet már ezt az egész szettett veszem :) [link] vagy valami ilyesmit :)

2013. jún. 22. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez póni..:DD
2013. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] - hátulra ilyesmi való (ez is póni), de találni több félét, körül kell nézni. Az elülső lábra való ínvédőt valóban nem tudod feltenni hátulra.
2013. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem azt a horzes szettet venném meg de ahogy érzed. Az nem hátsó ínvédő, hanem egy bokavédő. Az én lovamnak eleinte hátsó ínvédője volt de most már egy ideje inkább fáslizom.
2013. jún. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fáslit ne tegyél rá, átveszi az ínszalagok terhelését, amik így annyira nincsenek edzésben, hogy egy idő után a ló eljuthat arra a pontra is, ahol szó szerint lépni sem tud plusz súly nélkül se, ha nincs rajta fásli... Íntámaszos ínvédőt, bokavédőt ugyanezért ne, csak, ha lesérült, vagy még gyógyulófélben van, máskülönben a fáslizás csak árt.

Hátulsó ínvédőt tegyél rá, ha csak bokázik, akkor sima bokavédőt, és persze sok idomítóedzéssel kicsit finomulhat az ő mozgása is, jó esetben levetkőzi ezt a szokást.

2013. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki:D am tattinist veszek :)
2013. jún. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!