Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez az ínvédő jó? Mutattok más...

Ez az ínvédő jó? Mutattok más jót?

Figyelt kérdés
[link] Ennél többet nem tudok ínvédőre költeni, 15000 Ft a max. Ez jó, vagy nem? Mutathattok mást is ilyen árban, ami jó. Köszi! Fontos, hogy tartós legyen, bírja a strapát, a military a mindenem, nem csinálom keményen, mert szeretném, ha hosszan élne a lovam, meg mielőtt hozzám került volt egy durva patasérülése, és nem szabad már vele sokat ugrani, de terepre megyünk, dzsindzsában, tóban, sárban, hóban, köves-szikláson, folyóban, hegyen-völgyön, mindenütt, ugrunk pályán és terepen is, úgyhogy olyat keresek, ami tényleg védi a lábát, könnyen tisztítható, és tartós.
2013. máj. 27. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van csak Tattiniben mellesleg nem tudom ez mennyivel tartósabb vagy nem tartósabb de én inkább a tattini fajtáját ajánlom neked biztos ami biztos alapon... Military-n szoktak még teljesen zártat használni de az anyagból van úgyhogy szerintem nemigen tisztítható könnyen... Szerintem ez és ehhez hasonló lábvédők jók amit itt linkeltél nekem már 1 éve megvan és semmi baja. Viszont télen ha kimosod vízzel a neoprén változatát is akkor tedd be melegbe vagy vidd haza mert nem szárad meg másnapra.
2013. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez jónak tűnik. Sokkal többet én nem is adnék ki ilyesmiért, mert amíg nem vérkomoly szinten űzöd,999+ akadállyal, addig ez megteszi. Azt nézd meg azért, mennyire kemény, rugalmas-e, stb. Tehát élőben jó lenne megtekinteni, mielőtt megrendeled.

(Az az agyag, ami teljesen körbeéri a a lábat, az mondhatni, lehetetlen feladat tisztítás tekintetében).

2013. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!