Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1, Hogyan taníthatom meg a...

1, Hogyan taníthatom meg a lovamnak a lefektetést? 2, Ágaskodást (egy teljesen más jellel amit nem téveszthet össze amikkor lovagolok rajta) 4, És a meghajlást?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A 3-as kimaradt.. XD

Fektetésre fel szoktuk kötni a lábát (csikós módszert nézegessed..)

Ágaskodást nem ajánlom semmiképp

Meghajlást: felveszed az egyik lábát fejét húzod hátra.

2013. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést offolok egyet. Én amikor fektetni próbáltam a lovam, az volt a legnagyobb problémám hogy alig tudtam mozdítani a fejét. Csikó még és zablát nem rakok bele.
2013. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és akkor nem próbálom az ágaskodást.
2013. jún. 27. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyes! Az ágaskodásnak azon kívül hogy, 'jól néz ki' az ég világon semmi haszna nincs, csak agresszióra készteti a lovat. Ezt a saját bőrömön kellet megtapasztalnom!
2013. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15:37: ha csikó akkor mi értelme fektetni..? hogy a csikósoknál maradjunk .. mert ők tényleg tudtak igazán lovagolni.. ők is csak akkor fektették a lovat mikor már be volt törve.. [mert igen ők betörték, de milliószor jobb lovak voltak akkoriban mint most..]
2013. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!