Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan csináljam a térdelős...

Hogyan csináljam a térdelős meghajlást és a nyújtást?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten parellizgetünk, a 7 játékot szépen végigcsináljuk, a "sima" meghajlás tökéletesen megy, fel szoktam rá ülni kötőfékkel is, tehát már van egy kis tapasztalat, de szeretnék tovább lépni, és tanács kéne. A félig térdelős meghajlást és a nyújtást hogyan taníthatnám meg neki?


[link]

Ez a térdelős meghajlás, a nyújtásról nem találtam képet.


[link]

Valamint erről a könyvről hallott valaki Magyarországon?


2012. jan. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
én sárgarépával kezdtem. először csak a lába közé raktam a répát,ilyenkor ugye berakja a fejét a 2 lába közé, ami először nagyon furcsa lesz neki, de aztán megszokja ezt a mozdulatot. kb 1 hét után már felvettem az egyik első lábát majd szintén a lába közé raktam a répát, és óvatosan húztam hátra a répát hogy letudjon "térdelni" a ló. hát én így tanítottam meg neki. de nehéz leírni a folyamatot. Sok sikert;)
2012. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ló térde hátul van, szóval ha szó szerint letérdel, az már nem emghajlás lesz.
2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!