Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Lovas tanyára kellene mennem próba napra dolgozni.

Figyelt kérdés

Nekem kellene megmondanom milyen munkákat vállalnék,de nem tudom mit lehet ott csinálni??

Szoktak szervezni táborokat is..



2013. jún. 28. 12:44
 1/8 Zsolt32 válasza:
Hát ha lovakal is kéne foglalkoznod akkor pl istálló takarítás
2013. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Trágyázás

Almozás

Etetés

Itatás

Lóápolás

Fel/le nyergelés

Bemelegítés

Lesétáltatás

Futószárazás

Szerszámok karbantartása, ápolása

Pálya locsolása, karbantartása

Gyerekek vezetgetése

stb...

2013. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 28. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a kezdők tanítgatását vállalnám, meg a tábor alatt a felügyeletet, terepen a tábor alatt a gyerekek vezetését, oktatását.
2013. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. - persze, ha van edzői, oktatói vagy tereptúra vezetői papírod, ezeket csak akkor vállalhatod, máskülönben az első ellenőrzésnél akkora bírságot csapnak utánuk, hogy nem igaz... Az a másik, hogy szaktudás nélkül ebbe nem is érdemes belemenni, mert nem véletlenül látni sok "hozzáértő" lovast, akik pedig nem is tehetnek róla, mert tanultak valakinél... Persze, a tudásra a papír nem garancia.
2013. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél óvatos!

Én már megszívtam párszor az ilyen próbanapokkal lovas helyeken,és sok kolléga is.Az egyik,hogy általában csesznek kifizetni a napodat.Menj oda saját költségeden,majd dolgozz nekik ingyen egész nap.Nagyon jól meg tudják így oldani az ingyen munkaerőt.

A másik,hogy azt mondják,hogy mondjuk csak oktatnod kell.Mikor odacuccolsz állandóra,jön még hozzá ezer más,amiről szó nem volt.

Én jártam úgy,hogy a tulaj még a koszos alsógatyáit is elém rakta,hogy mossam ki neki,van időm a tizenakárhány ló mellett.Persze ezért külön pénz nuku.Meg volt,ahol disznók trágyázásától kezdve konyhai mosogatásig mindent rám akartak sózni a lovak mellett,pedig lovásznak mentem oda.

Nagy állami ménesünkben is jártam úgy,hogy éjszakás lovász voltam,ehhez képest a kastély konyhájának takarításán át mindent csináltattak velem.

2013. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy lovász= mindenes. Neked szénát is kell hordanod, kerítést javítanod, ha kell akkor villanyt kell szerelni stb.


Lányokat ezért sem alkalmaznak szívesen.

2013. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom.Nő létemre 20 évet húztam le a szakmában.

És bocsika,ha lovásznak megyek oda,akkor nem vagyok hajlandó a tulaj gatyáit mosni vagy ingyen mosogatni a vendéglőjében.Mielőtt odacuccol az ember,mondják meg,hogy koszos gatyát is kell mosni meg mosogatni is ingyen,majd akkor eldöntöm,vállalom-e ilyen feltételekkel.

Szénahordás és hasonlók az más.

2013. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!