Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan üljek rá egy olyan...

Hogyan üljek rá egy olyan lóra amin nincs nyereg és elvileg betörve sincs?

Figyelt kérdés

Van egy ló a szomszédunkba, nagyon kedves, és gyönyörű ló én meg rá szeretnék ülni.. De elvileg nincs betörve. van valakinek ötlete hogy csináljam? Betudok menni hozzá, engedi hogy simogassam meg minden, szereztem neki répát kukoricát meg zabot is már:D És megpróbáltam már rá nehezkedni egy kicsit,de különösebben nem érdekelte őt...

Szerintetek mit csinálna ha ráülnék?


1. Elkezdene szaladni én meg lesnék

2. Elkezdene velem ugrándozni, én lesenék

3. Elkezdene velem ugrándozni, én leesnék és még rám is lépne.

4. Semmit.

Szerintetek melyik a legvalószinübb?:D

Köszönöm:)

(ui: soha nem lovagoltam még:$)



#wsde
2013. júl. 2. 13:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez tök olyan mint amikor egy analfabéta "talál" egy verseny autót, és anélkül hogy értene a vezetéshez be száll és 500-al repeszt az utakon.:D:D:D:D Annyi különbséggel hogy a ló nem tárgy hanem élőlény, és az autóval másokban is kárt teszel, míg alap esetben csak magadban és a lóban.


Gyerünk analfabétácskám menj és repesz 500-al, hátha beledöglesz hogy ennyire nem értettél a szép szóból:D:D:D nem baj legalább 1 hülyével kevesebb lesz a Földön.;D;D Aztán mindent bele, ne okozz csalódást, találkozunk a hírekben. Csak szerencsétlen lovat sajnálom... mit tett ő amiért téged érdemel???!?!?!?!?!?!?

2013. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a felesem igaz már, csak húzod itt az emberek agyát a hülyeségeddel...


De tegyük fel tényleg simán belovagolsz egy lovat,lenne egy jószágom,amire fel kéne üljél ,hátha neked menne. Mutatok képet róla : [link]

2013. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Akkorát röhögtem utolsó, köszi, ettől sokkal jobb lett az egész napom! :,D
2013. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!