Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények az alábbi felszerel...

Vélemények az alábbi felszerelésekről?

Figyelt kérdés

Még csak nézegettem felszereléseket a lónak,lovagláshoz.

Vélemények?

Nyerget mindenféle kép újat szeretnék,olcsót!!!!!

Nyereg: [link]

Vagy

[link]

Kengyel és kengyel szíj:

[link]

[link]

Nyereg alátét:

[link]

Heveder:

[link]

Kantár:

[link]

Vagy

[link]

Zabla:

[link]

Ha valamit kihagytam akkor nyugodtan írjátok!


2013. júl. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Olcsó és új nyereg az csak pocsék minőség lehet, 60 körüli használttal még évtizedekig tervezhetsz, még 30-40 közti újjal talán 5 évet. Ráadás,hogy a lóhoz nézz nyerget, ne nyereghez lovat, amíg nincs meg fixen a ló, amire majd rápróbálod az adott nyerget, hogy jó-e, addig értelmetlen kitalálni, melyik lesz az igazi. Hevedert majd akkor tudsz venni, ha látod, mekkora kell a lóhoz. Nyeregalátét közel teljesen mindegy, ha a nyereg jó a lóra, kengyelből jobb a biztonsági, de igazából akármilyen megteszi. Zablából én inkább olívzablát vennék, ahhoz biztosan nem kell zablagumi.

Kantárból mindkettő jó lehet, én talán a másodikat választanám.

2013. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyeregből én is használtat ajánlanék, ezek a 30 körüli újak nem éppen jó nyergek.(én mondjuk 35ért vettem a nyergem használtan,felszerelve, és nem az a rossz minőségű, nagyon kényelmes, imádom. keresgetni kell, nagyon jókat lehet kifogni) kengyel-szíj, szerintem okés, nyeregalátét mindegy, csak méretben legyen megfelelő. heveder is oké, kantárból a 2.-ak választanám, zabla szintén jó. :) még azt megjegyezném, hogy a Horze-s bőrcuccokról nem hallottam sok jót(nem tapasztaltam, semmilyen bőr cuccom nincs Horze-s).
2013. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Én már lovon próbáltam ezt a nyerget(barátnőmnek ilyen van)és nekem kényelmes volt.

Tudom hogy a lóra kell passzoljon utána nekem,de "nekem ez már jó" és ha a lónak is akkor ez lesz ha nem akkor jön a többi.. :)

2013. júl. 5. 13:27
 4/4 Valletta ***** válasza:
Ez a nyereg egy rakás kaka, lehet, hogy jól kiülve pár évig kényelmes, de én a saját lovam hátára nem raknék ilyet, az biztos. A többiből nyugodtan vehetsz olcsót, nem nagy ügy lecserélni és nincs nagy jelentősége. Csikózablából inkább olívat válassz.
2013. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!