Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Német! Pár lovas szakkifejezés...

Német! Pár lovas szakkifejezés nevét le tudnátok írni németül? Pl. Nyereg, kantár, zabla stb.

Figyelt kérdés
Ér dekelne továbbá az agy, agyfélteke, gondolkodás... Állítólag valami talajról irányítást akar tanítani nekem valami svájci "ló-filozófus", nem tudom, minek nevezi magát... És bár én erősen kétlem, hogy nemetül képes leszek bármit is tanulni, azért megpróbálom.:-)

2013. júl. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem beszélsz németül, akkor egy-két szó nem fog segíteni. Simán a nyereg vagy a kantár mondjuk a google fordítónak sem akkora kihívás. Lehet kapni mindenesetre négynyelvű lovasszótárt, azt ajánlom beszerzésre, sok hasznos dolog van benne.
2013. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyereg-sattel

kantár-zaumzeug

zabla-bit

kötőfék-halter

agy-gehirn

gondolkodás-denken

2013. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten beszelek nemetul, a google forditoban nem bizom. a hetvegen beszeltem ezzel az emberrel, es nagyon sokat ertettem belole, csak epp azt nem, mirol beszel.
2013. júl. 8. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy szótárat, vagy [link] . :))
2013. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!