Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti hogy öltözködtök?

Lovasok! Ti hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés
A pólót be kell, vagy be szoktátok tűrni a nadrágba? Miért van a lovaglónadrágnak olyan magas dereka?
2013. júl. 8. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
versenyen igen mert kötelező, amúgy meg nem, nem érzem magam degeneráltnak :D
2013. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy farmernadrag es egy kockas ing. Versenyeken (dijugrato) a kotelezo hacukat hordom. Amugy meg sem labszarvedot, sem kobakot, sem kesztyut, sem gerincvedot, sem semmi ilyen baromsagot nem huzok.

Szerintem ez szokas kerdese. Az izzasztomhiz illo inget hordok, ezert stilusos.

2013. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nem szoktam betűrni.

Lovagló nadrág.Póló.Sport cipő.Kobak.

2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lovaglónadrág, nem betűrt póló, lábszárvédő, kobak.
2013. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lovagló nadrág, lovagló cipő, csizmaszár, póló, kesztyű, kobak. Ha bő pólót veszek fel, akkor be szoktam tűrni, mert edzőm allergiás rá, ha nem látja, hogy mennyit és hogyan dolgozok derékkal. Testhez álló pólót, trikót sosem tűrök be. Hogy mért van magas dereka? Szerintem talán a kényelem miatt, hogy ha mozogsz, ne csússzon le, de rengeteg alacsonyabb derekú nadrág is van, többek közt nekem is van egy, de jobb szeretem a magas derekúakat.
2013. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Póló, lovaglónadrág, lovaglócsizma, kobak, gerincvédő, kesztyű. Ha feszülős a póló, akkor nem tűröm be, van egy lovaglónacim ami leesne rólam, ha nem tűrném bele a felsőm (övet utálok hordani), szóval abba beleszoktam. Ha normál derekú a nadrág és nem tűröd fel nyakig, akkor nem néz ki hülyén.
2013. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lovaglónadrág,nagyon ritkán lovaglócsizma, de inkább sportcipő, és kobak.de néha szőrén,mezítláb, térdnadrágban meg bikinifelsőben :DD a pólót nem szoktam begyűrni, csak ha nagyon bő :))
2013. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!