Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hülyén néz ki?

Szerintetek hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

Barna a lovaglócipőm, és fekete a lábszárvédőm.

Szerintetek hülyén néz ki?: Tudom, nem divatbemutatóra készülök, de akkor is.


2013. júl. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy néz ki, mert a lovaglás egy sport, ami kosszal, izzadsággal, küzdéssel jár, nem szépségkirálynőnek jelentkeztél! :) Versenyeken nem így célszerű mutatkozni, ott megvan a saját rendje a lovasviseletnek, és pontozzák az összhangot. De mi lett azzal a felvetéssel, hogy a feketéhez minden megy? :) Nem néz az ki hülyén, hordd bátran, ha meg szerinted rosszul áll rajtad, akkor majd a lovaglócipő kinövésével lecseréled azt is feketére.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Attól függ mit veszel föl hozzá. Mondjuk barna lovaglónadrággal szerintem kifejezetten jól nézhet ki. De egyébként ízlés kérdése, ha neked tetszik akkor nincs probléma.
2013. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fekete szürke a lovaglónadrágom.
2013. júl. 10. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, én nem szoktam másokon nézni se, hogy most egyszínű-e a lábszárvédőjük a cipővel, vagy sem...
2013. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!