Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Augusztus elején megyünk...

Augusztus elején megyünk nyaralni Romániába és találtam egy nem rég nyíló lovardát Kolozsváron WONDERLAND a neve. Valaki járt már náluk? Tapasztalat Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Őket nem ismerem, de tudok ajánlani egy másik helyet. :) (Igaz, azt nem tudom, hogy pontosan hova mentek és milyen távolságokat tudtok megoldani.)

A nevük Izlandi Lovarda, Ivóban van (a Madarasi Hargitánál), a legközelebbi ismertebb város Székelyudvarhely. Én napos túrán voltam náluk, de van lehetőség karámlovaglásra is. Persze azon a környéken a terep az igazi élmény! :) Ha pedig nem ültél még izlandi lovon (én is ott ültem először), feltétlenül ki kell próbálnod! Kizárólag ilyen fajtájú lovacskáik vannak.

Én visszavágyok, csak ajánlani tudom őket. Keress rájuk, honalpjuk is van, de facebook-on is megtalálod őket.

2013. júl. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!