Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány évesen kapott lovat?

Ki hány évesen kapott lovat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert szeretnék lovat, és, hogy most vagy később vagy már el vagyok késve vele.

Amikor lovat kaptatok/vetettek milyenek voltak az anyagiak?Ha valaki nem akar akkor erre ne válaszoljon!



2013. júl. 15. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
14 :) És már 3 éve 
2013. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Mivel anyukám is lovas, már 1-2 éves korom óta van lovunk :D Aztán megszületett a húgom, akkor eladtuk, de amikor 8-9 voltam, megint vettünk. Akkor kezdtem el úgy igazán lovagolni, de amikor eljutottam egy szintre (egy ideje elkezdtünk ugrani kicsiket) és jó lett volna, ha én is tudok ülni a saját lovunkon, eladtuk, mert ő nem volt rá alkalmas (shagya arab, inkább terep meg hobbiló, mint ugróló). Helyette vettünk egy sportlovat, aki már 5 éve megvan, akkor 11 voltam, most pedig egy második, jobb képességű után szeretnénk nézni, hogy mind a kettővel versenyezhessek, és mivel lassan a húgom is lekerül futószárról és csatlakozunk hozzánk, szükség is lesz több lóra (:
2013. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

bocsi, *csatlakozik

Az anyagiakkal szerencsére nem voltak gondok, bár apukám azért volt hogy mérgelődött, miért egy ilyen drága sportot választottunk, de azért finanszírozza.

2013. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

jó nektek

én 12 éves vagyok és nagyon szeretnék egy fríz lovat, de anya nem szeretné.

2013. júl. 15. 13:58
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem csodálom. Minek neked milliós ló? A fríz egy álomló, minden gyerek azt akar, de nem sok köze van a reálishoz. Rohadt drágák, kényesek, és kevés esetben gyerekhez valók.


Semmiképen nem vagy lekésve. Bármikor lehet lovad. Nekem 29 évesen lett, és az anyagikat a legtöbb esetben ugyanolyanok, egy nagyobb kiadás megvisel, de minden megoldható.

2013. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Azért mert azokat szeretem.Fríz lovon lovagoltam 2 évig és már megtanultam ez idő alatt mit kell egy fríz loval csinálni.Tudom, hogy edzéseken miket bírnak és miket nem.Amióta szeretem a lovakat azóta a frízek a kedvenceim.

Örülök, hogy nem vagyok el késve.

Ezt a lovat szeretném: [link]


[link]


ezen a lovon lovagoltam.

2013. júl. 15. 14:44
 7/23 anonim ***** válasza:
A te kérdésedre válaszoltam a lótartásos ügyben.:) Egyáltalán nem vagy elkésve. Sőtt, nincs olyan hogy "elkésve". Ha valakinek csak 30 éves korára jön össze az anyagi része egy pacira, hát úgy akkor kezd majd bele. A ló szeretete nem kortól függ.:) Válaszolva a kérdésedre, nekünk mindig voltak lovaink, mikor kaptam az első pónim, úgy 5 éves lehettem, de kinőttem és azóta nem tudtam rendszeresen lovagolni. Mindig is az anyagiak állítottak meg abban hogy újra legyen egy kifejezetten saját lovam, és el sem bírom képzelni, hogy valaha ennyiért vegyek lovat...nekem már az sok lóra, amit te a felszerelésére tettél félre.:)
2013. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem tettem csak nem tudom, hogyan lehetne olcsobban kihozni
2013. júl. 15. 16:20
 9/23 anonim ***** válasza:
Van akinek még ennyi pénze sincs, (500.000) a lovat megvenni, és még hozzá minden felszerelést. A másik kérdésnél leírtam már a nyeregről szóló spórolási gondolatom, a többi felszerelés pedig szerintem meg sem közelíti a nyereg árát.:) Nem tudom, hogy milyen anyagi hátteretek van, de szerintem felesleges első lónak egy ilyen értékes, drága lovat venni, és a felszerelés-pénzt is túlzásba vitted.:)
2013. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nincs annyi pénzem felszerelésre csak kalkulálok, hogy mennyi lenne jó, mivel ezt a lovat szeretném minden áron ezért nem tom mi legyen.Nem szeretnék akkor márkás nyerget csak sok évig jó legyen és kényelmes legyen a lényege.
2013. júl. 15. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!