Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány évesen kapott lovat?

Ki hány évesen kapott lovat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert szeretnék lovat, és, hogy most vagy később vagy már el vagyok késve vele.

Amikor lovat kaptatok/vetettek milyenek voltak az anyagiak?Ha valaki nem akar akkor erre ne válaszoljon!



2013. júl. 15. 12:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
de jó neked
2013. júl. 21. 17:00
 22/23 anonim válasza:
Ezért nem tudok ezen az oldalon tájékozódni. Az egész lovas témakör kislányokkal vannak tele akik szivárványt okádnak, lovakról álmodoznak, és mi nekik az a fél milla amit lazán kidobsz egy lóért, és persze hogy a legdrágább kell.
2013. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Szerintem a tiszta fríz nem nagy teherbírású, és nem túl sokoldalú. Ettől függetlenül szerencsém volt egy helyes kis kancacsikóval "barátságot kötnöm".:) Az apja tiszta fríz, az anyja nóniusz félvér, de küllemre inkább frìz. Ezt azért mondom, mert hidd el, egy félvér pacit is lehet úgy (sőt, ezerszer jobban) szeretni, mint egy tisztavérűt.Valamint ez a kancacsikó nem rendelkezik extra igényekkel sem, ellenben amit az előző hozzászólók teljesen jól mondanak a tiszta frízekről.


Hogy te beleszeretsz egy fajtába, ez kb. olyan, mintha eldöntenéd, hogy csak a szőke, kék szemű emberekkel ismerkedsz. Nem ezen múlik...Lehet hogy nem találsz olyan olcsóbb, eladó és használható frízt, akivel jó viszonyt kötsz. Ellenben, egy olyan lóval is lehet szerelem első látásra, akiről sose gondoltad volna...

Szerencse, ha megengedhetitek magatoknak a lótartást, hatalmas felelősség Neked. De talán jobb, ha mondjuk most heti 3x jársz edzésre, fejlődsz és 2-3 év múlva (vagy később) se leszel elkésve. Jelenleg nekünk az edzéseket fizetni sincs pénzünk, holott ez az egyetlen sport, amit minden nehézségével, kitartóan szerettem...

2013. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!