Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hány évesen kapott lovat?

Ki hány évesen kapott lovat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert szeretnék lovat, és, hogy most vagy később vagy már el vagyok késve vele.

Amikor lovat kaptatok/vetettek milyenek voltak az anyagiak?Ha valaki nem akar akkor erre ne válaszoljon!



2013. júl. 15. 12:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Miért fríz?? Mutatok én neked bármikor olyan félvért amitől leesik az állad...másfél millás lovat nem csodálom, hogy nem akar anyud..., de hát az élet furcsa dolgokra képes...
2013. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 blankica válasza:

szia:)

én is 12 vagyok és szeretnék egy lovat:)2 éve lovagolok és nagyjábol tudom mit és hogyan kell csinálni egy lóval!

szüleim nem nagyon örülnek ennek a veszéllyes sportágnak,de kénytelenek elfogadni:)1 jó tipp:ne fríz lovat akarj hanem valami olcsóbbat elsőre. és ha az anyagi hejzet nem nagyon engedi akkor 20000 ft-ért már lehet ridegtartásban lehet tartani:) most akarom ezt én is bevetni a szüleimnél:)bár nekem azt monda anyukám jövendőbeli férje (mivel a szüleim elváltak) hogyha a felét apukám állja akkor lehet lovam. dde mivel apukám nagy ívben tojik az álmomra ezért azt monda hogyha a havi 20000 ft felét megszerzem kaphatok lovat:)

szia és sok sikert!

2013. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszi

az a baj, hogy ahova járok lovagolni ott is a rideg atrás olyan 30-40 körül van.

De nem szeretnék lemondani a fríz lóról mert én azokat imádom.Akinek nem tetszik akkor sajnálom.Én már 3-4 éve lovagolok.

2013. júl. 16. 21:36
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
nem kaptam, 21 évesen elkezdtem dolgozni 3 évi munka és spórolás után vettem magamnak
2013. júl. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Nincs lovam...
2013. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én most fogok kapni apától,anyagiakkal minden rendben van,nekem meg apukám szeretne frízt,de nekem az álomló egy kisbéri félvér.Sajnálom hogy nem kaphatsz frízt,de azért ne add fel,hátha nyertek a lottón :)

15/L

2013. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

:D

nagyon mázlista vagy

2013. júl. 19. 13:55
 18/23 Veina ***** válasza:
Szerintem tegyél le a frízről a nyers csikó úgy kezdődik 500.000ft-ért. Na meg persze kényesek Ahol dolgoztam lovardába ott volt 2 db Csődör folyton kezelni kellet a lábukat nyáron mert ekcémásak télen nincs velük semmi baj. Egyszerűbb ha meg fizethető lovat veszel de én a helyedbe várnék még. Úgy mint sokan én is nagyon szeretnék de ha veszek akkor nem Frízt az biztos. Szerintem 12 évesen még korai egy saját ló ez az én véleményem. Oké hogy anyuci apuci meg fizeti de ki gondozza??? HA lenne saját lovam tuti, hogy nem hagynám, hogy más gondozza.
2013. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
én fogom gondozni és olyat, hogy apuci blabla ne mondjatok
2013. júl. 20. 12:20
 20/23 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kaptam( annyi vagyok ) egy Fríz kancát és hozzá egy palomino kancát.A fríz nem kényes ugyan olyan szükséglete van , mint egy átlagos lónak.Szerintem nem vagy elkésve.Az anyagiak jók, mert van egy lovardánk és ott tartjuk őket több lóval(eddig is volt csak az a szüleimmé, és azokat főleg oktatásra használták és versenyekre)+ a bérlovakkal.
2013. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!