Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen cuccok illenének hozzá?

Milyen cuccok illenének hozzá?

Figyelt kérdés

[link]



meg vesszük ezt a pacit már le is foglaltuk meg minden.. :)

Szerintetek milyen színű cuccokat vegyek neki? milyen szín illik hozzá?


ín-boka védő

ny.alátét

fülvédő

kötőfék



2013. júl. 15. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Zölddel, feketével, bordóval, sárgával, bézzsel, sötétbarnával nézhet ki jól. A barátnőmnek szinte pontosan ugyanilyen lova van, magas, vékonyabb sárga, távlovagol vele, és zöld kockás a cucca, csodaszép.
2013. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zöld, világoskék, rózsaszín :)
2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feketével vagy olyan barnával mint ő. Szerintem nem szép ha a lovon nem természetes színek vannak, de mindegy.
2013. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem bordóval próbálkozz. ;)

Jó egészséget neked és új lovadnak!

2013. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

babakék, fehér, fekete, zöld. Bár ez felszereléstől is függ. Ha fekete nyerged van, akkor ne fekete izzasztót válasz, hanem valami más színt.

ín-boka védő (olyan színt válassz amilyen a nyerged és a kantárad) : [link]

ny. alátét (gyönyörű ez a kék) : [link]

marvédő(ha kell szerintem ez tök jó, meg vagyok vele elégedve): [link]

fülvédő( ebből jó a sötétkék, mert a nyeregalátétben is van sötétkék, meg a fülvédőben van világoskék, mint a nyeregalátétben) : [link]

kötőfék (mindig bőr kötőféket használjál, mert az tartós és a tartozékokhoz mindig megy, ha esetleg kötőfékre kantároznál. Meg amúgy is erős kell egy ekkora állatnak, és a vezetőszárad bőr vagy kötélből legyen) : [link]

vezetőszár: [link]

És lehet színes zablagumit is venni.


Én nem azt akarom, hogy online rendelj én csak segíteni akarok a szín elképzelésben, de ne azt vedd meg ami nekünk tetszik, hanem ami neked, de csakis minőségi terméket! Lehet, hogy drágállod a bőr cuccokat, de megéri!

Nem kell megvenned a marvédőt, se a vezetőszárat, se semmit, ezek szerintem megfizethető árak, de van ennél drágább is.

A lovasboltban is biztosan segítenek, ha viszel egy képet és mindent elmondanak az általad választott termékről.


Sok boldogságot neked és a pacidnak! Gyönyörű állat!

2013. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát sajnos mégse ezt a pacit vesszük meg :/

hanem őt [link]

2013. aug. 7. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:

En vagyyok az aki linkelt. A kek masik arnyalata jut mutat rajta, olyan turkizkek, de olyan eros kihivo kekkel jot mutat, feherrel, feketevel, zolddel o is jol mutat. Sotetkek es talan sotetlilaval is szepet mutathat.

Hozza is sok boldogsagot kivanok meg szerencset! Remelem nem veszel majd valamik gyenge kotofeket es mindenbol a leheto legjobbat nektek!

2013. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!