Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovak emlékeznek így?

A lovak emlékeznek így?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség, de elgondolkoztam rajta...A lovam 5 hónapja van nálam, bértartásban, egy lovardában tartom. Ahonnan elhoztam az előző helyéről, ott is született, ott élt 8 évig. Már megszokta itt nálunk az új helyét, de emlékezhet vajon a régire? Úgy értem, hogy csak úgy eszébe juthat? Vagy emlékezhet a régi lótársaira akikkel a régi helyén együtt volt? Vagy őket csak akkor ismerné fel, ha találkozna velük újból? Vagy a lovaknak nem jutnak eszébe emlékképek csak úgy?
2013. júl. 16. 10:03
 1/3 anonim válasza:

persze hogy emlékszik a régi helyére pláne ha 8 évig ott élt. a régi lótársait pedig valószínűleg szagról megismerné.

de szerintem csak úgy nem jut eszébe de ki tudja?

2013. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emlékezni emlékezhet, de csak úgy eszébe nem juthat. Úgy értem ha vissza vinnétek felismerné a helyet, ottani embereket, lovakat.
2013. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én nemtudom de nekünk van egy 21 és egy 19 éves lovunk és nemrég csináltunk az udvarba egy kis villanypásztoros karámot és nagyon idegesek lettek a lovak a villanypásztor miatt pedig több mint 10 éve nem voltak még villanypásztor közelbe sem

nem is mennek neki egyszer sem

tehát a veszélyek biztos tárolódnak a ló memóriájában

2013. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!