Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez tényleg ez a...

Szerintetek ez tényleg ez a ló ennyiért? Vagy átverés, vagy lopott?

Figyelt kérdés
[link] Kicsit félek, mert Békés megye, meg eleve ha egy ló 10 éves és tud ugrani, az drága. Szerintetek igazi a hirdetés, vagy kamu?
2013. júl. 18. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném ,hogy lopott,nem ide tennék fel,meg van sütése ,ami alapján azonosítható. Még ez is irányár,esetleg lehet van vele valami probléma vagy csak szabadulni akarnak tőle. Nem lehet tudni ,mikor készültek a képek de a 2 ugrós képén jól mutat. De mondjuk maga a lóról közelről ,amin látszanak a lábai ,nincs fénykép.
2013. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet viselkedés problémás.. esetleg nincs pénz fenntartani és szabadulni akarnak minél hamarabb.. mellesleg nem irta hogy meddig ugrik tehát lehet csak alapot..azért meg még sok is sztem a 400k
2013. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lopott az tuti. Sajnos szerintem anyagi okok miatt kell megválniuk tőle. Azt írja hogy könnyen kezelhető. Hát lehet hogy az bár írni bármit lehet.
2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-400 ezer egy magyar félvérért bőven korrekt ár, nincs ebben semmi gyanús, az lenne furcsa, ha 150-ért árulná.
2013. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem látom olcsónak. Egy eredmények nélküli, állítólagosan jó fejű, 10 éves lóról van szó. Ha egészséges és valóban könnyen kezelhető, akkor szerintem teljesen átlagos árazása van, ha van bármilyen hibája, akkor még drága is.

Ha érdekel, nézd meg, vigyél magaddal egy edzőt is!

2013. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valletta ***** válasza:
Ha olyan nagy tehetsége lenne, már lennének értelmes eredményei. Ilyen pályán bármelyik jól képzett ló végigmegy. Szerintem reális az ára.
2013. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!