Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bekerültem egy modellügynokseg...

Bekerültem egy modellügynoksegbe.66 000 forintot kérnek a portfoliért,1 éves szerzodessel.. Megéri ennyiért? Honnan tudhatom hogy nem átverés? Valakinek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 11:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Onnan tudhatod, hogy átverés, hogy semmilyen normális pénzkereseti lehetőség nem kezdődik befizetéssel. Mindenkinek elmondják gondolom hogy ilyen szép meg olyan tehetséges, hogy a hülye szülők kifizessék a 66 rongyot, ami nem garantál semmit, ha tényleg olyan szép és tehetséges lennél, ők fizetnének neked nem is keveset azért, hogy aláírj hozzájuk.
2011. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neten nézz utánan az ügynökségnek, esetleg beszélj olyanokkal akik ott dolgoznak. Ha egy darab híresebb modellnincs náluk, csak olyanok akikről még soha nem hallottál, akkor szerintem kamu.

És igaza van az elsőnek, ha tényleg olyan tehetséges és szép lennél és nem kamu, akkor ők fizetnék.

2011. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
beszéltem egy sráccal aki egy éve ott van náluk,és mondta hogy több mint 90 ezer forintot el kértek töle a semmiért...azért hogy egy évig fent volt a weboldalukon...ugy hogy szerintem mondom is vissza :(
2011. júl. 16. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen nézz utána mert hogy így rögtön pénzt kérnek ennek nagyon kamu szaga van.

A Fame-t láttad kis csákót hogy átvágták amint legomboltak tőle egy halom pénzt /van valóság alapja/. Szerintem nézd meg.

2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenképpen megnézem...koszonom :)
2011. júl. 16. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ügynökség?
2011. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem éri meg!
2011. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
superstarmodels
2011. júl. 16. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minden casting 2 fordulós!"

Ugyanez volt a Next nevű ügynökségnél, tapasztaltam. Befizettünk 180 ezret, rá két hétre megszűnt a cég. Inkább kihagynám. Jelentkezz a Visage-hoz, ők megbízhatóak.

2011. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!