Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi erről a véleményetek? *O*

Mi erről a véleményetek? *O*

Figyelt kérdés

[link]

*-* Nagyon megtetszett ez a nyereg/szett.

De sajnos angolul nem tudok.Miért ilyen olcsó?

Valaki aki jó angolos lefordítaná?

Köszönöm!


2013. júl. 24. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
egyrészt 10 colos, tehát póni méret, másrészt ez az e-bay, ez licitálós oldal, ez a termék 3 nap múlva jár le, nem ennyi az ára, olyan ez, mint egy normál árverés, csak a licit itt napokig tart. szóval majd csak 3 nap múlva derül ki, hogy mennyi volt az ára. amúgy meg full szintetikus a szett.
2013. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, javítanám magam, a nyereg maga 12 colos, de az még mindig bőven póni méret, 16-nál kezdődnek a felnőtt nyergek.
2013. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom.:D Azt az egyet ki tudtam szűrni,hogy póni.

Nem szeretném megvenni csak találtam ezt a nyerget,és mivel kék a kedvenc színem ez a nyereg/szett nagyon megtetszett.

Nyerget lehet festeni kékre?/Van nyereg festék,és ha igen hol lehet kapni?(Egy síma fekete univ.nyeregre gondolok)

2013. júl. 24. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A feketét kék szín nemigen fogja meg, max ha előtte "kiszőkíted", na most a bőr nyerget ilyennek kitenni nem a legjobb. Ha meg szintetikus, akkor igazából bármilyen lehet a színe, hozzátenném, a szintetikus nyergek nagy része egy kalap trágya, bár akad köztük azért minőségi (pl. wintec), sok ilyen nyerget nem is terveznek 2-5 évnél hosszabb távra, és a teherbírásuk sem túl szuper, bár az talán a gyerekméretnél annyira nem játszik bele. Kantár, martingál főleg nem a legszerencsésebb, ha nem bőr, bár pl. távlovagláshoz jó a PVC. Egyébként a nyereg 10", nem 12 (3 helyen ír 10-et, egy helyen 12... Szerintem 10-es az, de nem túl biztató ez az eltérés), póni méret, ott is inkább kisebb gyereknek, a 13-15 már nagyobb gyerkőcnek való.

Sokkal többet szerintem nem ér amúgy, én ennyit se adnék érte konkrétan, de ahogy az előző is mondta, ez aukció.

2013. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ritka gusztustalan :D
2013. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak a nyereg nem tetszik. Túl kék lenne. Mert, hogy lábvédők esetleg fülvédő meg nyeregalátét (meg persze a kötőfék vezetőszár) de, hogy a nyereg, ja meg a kantár lehetne kék de az úgy pont elég is lenne.
2013. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!