Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 8. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:

vásárlói vélemények is vannak

[link]

2013. júl. 8. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:

A gumicsizmák, és hasonló, nem bőr cipők általában nem hosszútávra vannak kitalálva, és nem is napi szintű használatra. Nyáron beleizzadsz, télen rendesen alá kell öltözni zokniügyben, ezen kívül nemigen tud betörni, ezért mindig nehéz lesz benne lenyomni a sarkad, nemigen idomul a lábadhoz - egy idő után ráadásul könnyen betörik, bereped, ekkora kuka.

Rövidtávra, saras időbe viszont jó választás, ha csak arra kell, hogy a legnagyobb sár idejében ezt vedd fel a bőr helyett, akkor remek választás, többet nem is adnék érte. Rendszeres használatra nem venném meg... Más dolog viszont, hogy kezdőknek, akik még nem is biztosak benne, hogy akarnak-e majd hosszabb távon lovagolni, jó lehet, bár nekik nem biztos, hogy egyáltalán kell a lovaglócipő.

2013. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Armida válasza:
Ha hosszútávon akarsz lovagolni, akkor inkább bőrből készült lovaglócipőt vegyél. A gumi nagyon vékony, fázik benne télen a lábad, és ha abban rádlép a ló, sokkal jobban fáj, mint a keményebb bőrben.
2013. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hetente egyszer lovagolok, bár most nyáron kimaradt egy két alkalom :(

és ki is fog a táborok miatt

még kezdő vagyok :)

nem vagyok egész nap a lovardában maximum 1-más fél órát, ahova én járok lovagolni, sajnos nincs csere lovaglás (munka és cserébe lovagolhatsz), úgy hogy ilyennel nincs dolgom

nyáron másba is bele izzad a lábad, rendes cipőbe is

fel is próbáltam már (ezt) nekem kényelmes és letudom nyomni a sarkamat benne (az áruházban, nem lovon próbáltam)

a bőr az meg drága :(

2013. júl. 10. 14:56
 5/6 .Beky. válasza:

Nekem gumicipőm van. Kényelmes, de én szoktam hozzá hordani Chaps-et (csepsz) is.:) Viszont saját tapasztalatból mondom, hogy télen valóban fázik benne a lábad, de nyáron nem izzad bele a lábad. A bőrbe viszont igen. Lovagláshoz ideális, könnyen letudod nyomni a sarkadat.(: Én ajánlom neked.

Versenyeken is még ezt hordom, mivel nincs még lovascsizmám, s eddig jól szolgált.: D

2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szerintem sem sül bele a lábad:)

asimacipőisnagyon meleg nyáron, télen nem tudom, hogy mi lesz alovaglással

2013. júl. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!