Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Papír nélkül vettem meg a...

Papír nélkül vettem meg a lovat de sütve van. Hogy tudom így a nevemre iratni?

Figyelt kérdés
Én már a 4. gazdája vagyok és adásvételi szerint nem attòl vettem meg akinek a neve a sütési papírján lehet. Már az eredeti tulaja vesztette el a papirjait. Azòta papír nélkül megy szegény lo kézrôl kézre. Én nem akarom tovább adni ezért szeretném lepapírozni. De így mit tehetek?
2013. júl. 28. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Papìrok nélkül vagyis az isten tudja milyen oltást,féreghajtòt kapott életébe.papìrok nélkül meg se kellett volna venned.az tudja kikérni aki tulajként szerepel.és mivel a lò átiratási papìr az útlevél hátuljában van.....hát nem tudom...jó nagy tök vagy az biztos.lehet az első tulaj sem véletlenül állìtja hogy elvesztette.ha ilyen okos voltál akkor menjél utána!!!!uhhh....
2013. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Segítséget és tanácsot kértem nem a véleményed.. ezek szerint te engedted volna vágóra vinni csak azért mert megunták.. bár igazad van az elôzményekrôl fingod sincs.. szóval ne ítélkezz információ hiányában.. legalább megmutattad mennyire szereted a lovakat.. egy lónál a papír semmit sem jelent..
2013. júl. 28. 13:44
 3/7 anonim válasza:
Sütött ló élelmiszernek minősül. Nem kell névre íratni.
2013. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sütése alapján a lóútlevél irodában ki tudják állítani neki az útlevelet. Ha az útlevél elvész, megsemmisül, vagy már akkor sincs, amikor megveszed a lovat, a lóútlevél irodában tudják pótolni a sütés alapján. Az útlevélhez jár tulajdoni lap is, a pótlólag kiállított útlevél tulajdoni lapján elvileg téged fognak feltüntetni tulajdonosként.
2013. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap fel hívom őket. Csak attól tartok hogy nem az ott bejegyzett tulajtol vettem meg és nehogy azt higgyék hogy lopott ló vagy ilyesmi..
2013. júl. 28. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem de semmi baj.pont emiatt nem szabad papìr nélkül lovat venni.tudod mennyi lovat visznek egy nap a vágóra nem egyet!!az én lószeretetemnek semmi köze a te butaságodnak és a saját megszólalásod alapján fingod sincs mit kezdj most a lóval.hát nem kerüphetett sokkal jobb helyre de ne aggódj ide se ìrok többet....
2013. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem attól a tulajtól vetted meg.

Én is vettem papírok nélkül egy lovat kupectől, rákerestem neten a sütéseire, és kiderült, hogy jó vérvonalú, tisztavérű ló. Sikerült megtalálni az első tulaját, akinél ott is volt a papír. Bár jó pénzt elkért érte, vagy a lovat akarta vissza, de végül sikerült megegyeznünk, és amint meg volt a lóútlevél, át is irathattuk.

Sütés alapján megoldható.

2013. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!