Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy autó forgalmija nem az...

Ha egy autó forgalmija nem az én nevemre szól, akkor külön írásos engedély nélkül nem is vezethetem?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen, külön pecsétes aláírásos engedélyt írtak arról, hogy a cég nevére szóló autót vezethetem. Azt mondták, hogy ez a papír mindig nálam kell hogy legyen, mert különben megbüntetnek.

Ez igaz?

Csak mert családtagom autóját is vezettem már számtalanszor és tőle nem kaptam külön írásos engedélyt, hogy vezethetem az autóját.


2012. júl. 23. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
De az céges autó. Az más. Viszont ha egy családban van egy darab autó, amit vezet az anya, apa meg mondjuk már a "gyerek" is nagy, és ő is vezeti, az nem ez a kategória :)
2012. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg kell a papír.
2012. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtok egy kölcsönadási szerződést és jóccaka.
2012. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!