Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti kölcsönadnátok a lovatokat...

Ti kölcsönadnátok a lovatokat egy barátotoknak díjugrató rajtengedélyre?

Figyelt kérdés
Van egy lovam, elég jól ugrik, magam is versenyzem vele, és kölcsönkérték, hogy vele mehessenek rajtengedélyre...holnap utánig kaptam döntési haladékot.
2013. júl. 30. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rajtengedélyre megy vele, akkor nyilván már nem lovagol rosszul. :) Ha barát, akkor odaadnám neki, el is kísérném, főleg, ha a lovammal megy. Ha megbízható, akkor szerintem miért ne?
2013. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
máskor már ült a lovamon, főleg, mikor műtötték a szememet és kellett lovas, a lónak semmi baja nem lett 1 hónapig ő lovagolta amíg nem ülhettem fel rá, de azért bennem van az, hogy mindig vigyáztam a lóra, és mi van, ha azon a bizonyos napon pont baja esik
2013. júl. 30. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Odaadnám. És elmennék vele, ahogy az első válaszoló is írta :) Egy barátnak segíteni jó dolog!:)
2013. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

lehet azért kéri csak kölcsön, mert a távolságokat ne igen tudja a barátom felmérni, a ló viszont kiszámolja magának, tök automata gyakorlatilag xd

engem is párszor már kisegített

2013. júl. 30. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát és ha azért kéri el? Bárki másnak is lehet szerencséje egy ilyen lóval. Ha szépen lovagolta helyetted, bennem nem lenne kétség, ha a barátomról lenne szó.
2013. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem a lovas tudásában nem bízom


az normális egyáltalán, hogy féltem ennyire a lovamat?

2013. júl. 30. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, megértem, hogy félted, szerintem normális, hiszen mégis csak egy társról van szó, aki mégiscsak rád van utalva. De ha elkíséred, akkor szerintem nem is kell aggódnod, de segítettél is.
2013. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátodnak nincs saját lova, ezért kéri a tiédet. Ebben az esetben biztos vagyok benne, hogy nagyra értékeli a bizalmadat, és úgy vigyáz a lóra, mintha a sajátja lenne. Főleg, ha már korábban is lovagolta, és nem volt probléma, akkor én simán megengedném. Most egy olyan helyzetbe került, ahol a segítségedet kérte. Lehet, hogy azért kérte el a lovadat, amit fent említettél, de szerintem ez egyáltalán nem baj, hiszen nyilván nem csak azért, mert "ő van kéznél". Én a helyedben segítenék neki, hiszen erre valók a barátok. És nem mellesleg, ha rajtengedélyre megy, akkor nyilván a lovastudása is elég. Megértem, hogy aggódsz, hogy mi lesz, ha épp akkor esik baja, de ha belegondolsz, ilyen alapon amikor te felülsz rá, akkor is mindig ezen izgulhatnál, hogy mi lesz ha épp most? Én a helyedben megengedném neki. Viszont, abban igazuk van a többieknek, hogyha elmennél vele, az mindenkinek jobb lenne. Egyrészt, neki is biztos nagyon jól esne, másrészt, te is kevésbé aggódnál a lóért, ha látnád, hogy mi is történik :)
2013. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem felhívom holnapután és áldásomat adom rá, és elkísérem én is
2013. júl. 30. 18:30
 10/11 A kérdező kommentje:
egyébként van lova, csak még sokat kell tanulnia a lónak, ugyanis elég fiatal, az enyém meg már rutinos ló
2013. júl. 30. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!