Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kölcsönadnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kölcsönadnátok a frissjogsis barátnőtöknek az egyik autótokat és ő lealázna és leugatna pár hónap után vezetésben?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm kölcsönkérte. Én meg megígértem, de már félek rámegy a kapcsolatunk, mert nagyon ügyes, így is kioktat mindenből én meg tűröm és nyelek sokszor. Az egyetlen szenvedélyem az autózás.
2011. máj. 9. 23:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy átlag feletti egóval és önbizalommal bír. 2 éve vagyunk együtt...
2011. máj. 9. 23:48
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Csodák nincsenek!

Ha egy friss jogsis lealáz, akkor te nem tudsz vezetni!!


Az, meg, hogy nagy az arca, te meg nyelsz, az azért van, mert élvezed, hogy megaláz??


Itt az ideje, hogy visszavedd tőle az autót!!

2011. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Az autó egy használati tárgy, és unisex. Egyáltalán nem is értem, hogy pl. a reklámokban, miért férfi vezeti. De mindegy is, több a férfi vezető, de vannak nők, sokan, akik sokkal jobban vezetnek. Ha ez zavarja a férfiúi büszkeséged, akkor menj pszichológushoz. Egyébként azon is érdemes elgondolkodni, hogy miért így fogalmaztad meg a mondatot: "az egyik autótokat".
2011. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem sürgősen rakd helyre a kiscsajt, tudja hol a helye..
2011. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem vágd neki oda, hogy te így vezetsz és kész, ő meg vezessen úgy, ahogy szerinte jó. Ha nem tudja elfogadni, ahogy te vezetsz, akkor vedd vissza az autót. Ilyen hülyeség miatt felesleges szakítani, ha különben minden oké.
2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Második: én most itt nem feminista vitát akarok folytatni, lényeg az, hogy én versenyzéssel foglalkozom.(és ebből a szempontból tök mindegy, hogy nő vagy férfi, vannak női versenyzők is) itt az a kulcs, hogy egy párkapcsolaton belül!, ahol le vannak osztva már a szerepek!

Ha az egyik fél már mindenben jobb mint a másik ott már nem tudom mi a megoldás. Az autót még nem adtam oda...

2011. máj. 10. 00:07
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű a megoldás. Ha ő vezet, akkor ne adj neki tanácsokat, ne szólj bele abba, h mit hogyan csinál. De mikor te ülsz a volánnál, az első megjegyzése után megmondod neki, hogy vagy szépen befogja a száját, és nem szól bele a te vezetési stílusodba, vagy lehet busszal menni. Te vagy a pasi, ennyit csak sikerül elérned.
2011. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még azt is hozzátenném, hogy nem én nem tudok vezetni, hanem ő tényleg nagyon ügyes! Például jet-ski vel elsőre meg tudott csinálni egy csomó trükköt amit más évekig gyakorol.
2011. máj. 10. 00:11
 9/19 A kérdező kommentje:
Még 1x a második hozzászóláshoz: több régi autóm van... mert szeretem őket, és gyűjtöttem rá a pénzt. Ennyi.
2011. máj. 10. 00:14
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Én se szeretem, ha beleugatnak, hogy vezessek, akár jó szándékból teszik, akár egóból.

Frissjogsisként apám kötelességének érezte, hogy fél kilóméterrel a piros előtt szóljon, hogy majd fékezni kell, kanyar előtt több száz méterrel, hogy majd kanyarodjak, stb. Az ő autóját vezettem akkor, de a sokadig ilyennél nyomtam egy satut és megkértem, hogy most maradjon csöndben és akkor szóljon legközelebb, ha tényleg elrontok valamit.


Ebből a szempontból a férjem nyugisabb, amikor egy szorult helyzetben ijedtemben elrántottam a kormányt, elcentiztem és kinyírtam egy kukát, a jobb oldali tükör bánta. Pár percig csendben számolt magában, majd néhány jógalégzés után nyugodtan elmagyarázta, hogy mit rontottam el és hogyan csináljam legközelebb, ha ilyen helyzet van. (Szembejövő rám húzta a kocsit egy szűk utcában és a kuka kisebb ellenfélnek tűnt...)

De őt is kiraknám a kocsiból, ha kioktató stílusban "segítene".


Szerintem csináld azt, amit valaki már írt, hogy a sofőrnek nem dumálunk, nem adunk instrukciókat.

2011. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!