Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti kölcsönadnátok az autótokat...

Ti kölcsönadnátok az autótokat ebben a helyzetben? Más nem ilyen rendes?

Figyelt kérdés

Bulit terveztünk pár haverommal és be kellett hozzá vásárolni. Egyik haveroméknak 2 autójuk is van de neki nincs jogsija. A szülei nem voltak otthon és nem tudták ők elintézni a bevásárlást(amúgy megkérte volna őket hogy vigyenek minket be), ezért felhívta őket hogy vihetjük e a kocsit. Beleegyeztek és én vezettem a haverom szüleinek a kocsiját, haverom ült mellettem. 10km-re lévő városban voltunk.


Ti odaadnátok így valakinek a kocsit? Az autó nem új, de még így is 500.000ft körül van az értéke. A másik kocsit nyilván nem kaptuk volna meg, az egy 3 millás autó így használtan ahogy náluk van.

A szülei ismernek engem, tudták hogy én vezetem a kocsit.


2013. jan. 18. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én odaadnám, ha a gyerekem kéri, még ha a barátja is vezet.
2013. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ismerlek,úgy igen.

ondolom a szülei ismernek téged.


Ismeretlen havernak nem.

2013. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valószínű hogy valaki jótállt érted..és ezt a megbízhatóságot nem szabad elrontani. csak nyugodtan, megbízhatóan bánj az autójukkal..ez a hosszú barátság egyik alapja.

én egyszer kölcsönkaptam egy autót, mert megbíztak bennem... aztán egy figyelmetlen sofőr jóvoltából stoptáblánál hátulról belémjött egy busz..a buszsofőr elismerte, megjavította, mégis odalett a barárság...

2013. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is van autónk, nyilván az jobb lett volna mert azt szoktam meg, azt az autót ismerem. Apám viszont nem adja oda mert azzal jár dolgozni és elég skót, nem szereti ha használom.
2013. jan. 18. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátaimnak adtam már kölcsön az autóm, de ők mind 10 éve vezetnek.

Fiatal srácnak biztosan nem adnám oda az autómat azért, hogy bevásároljanak bulira.

2013. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak, asszonynak odaadnám. De sem havernak sem más rokonnak nem.

Nem azért mert egy köcsög vagyok de ha pont akkor történik valami akkor az később rányomja a bélyegét egy kapcsolatra. Egyszer odaadtam egy munkatársamnak. Pont akkor romlott el valami és tönkrement a motor. Ő állította, hogy nem volt hibás én meg állítottam, hogy figyelni kellett volna a visszajelző lámpát ami mutatta, hogy álljon meg. Persze szerinte nem világított semmi. Azóta sem beszélünk...

2013. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én odaadnám. Ha ismernélek biztosan. Mellesleg ha bajt csinálnátok,mindkettőtök felelne érte..
2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!