Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az van, hogy most szeptembertő...

Az van, hogy most szeptembertől hetente kétszer fogok lovagolni ( kedden és szombaton) és csak 1 órát, de sokkal hamarabb szoktam odamenni. (? )

Figyelt kérdés

Ha berakok egy betétet mielőtt elmegyek a lovardába es mielőtt lovagolok, az nem fog átázni?

Ja és nem szeretnék tampont...)

14/L



2013. aug. 6. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én követlenül lovaglás után azért mindenképp kicserélném, illetőleg én éjszakait tettem be anno mindig, bár nekem rengeteg volt, és nagyon fájt is... Most kaptam rá nemrég fogamzásgátlót, így mondjuk egy sima akármilyen betéttel kibírom, nem kell pánikszerűen cserélni utána se (bár azért nagyon így se halogatom, higiénia).
2013. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az első 1-3 napban vagy, akkor érdemes a lovarda mosdójában betenni az újat (feltéve, ha nem pottyantós wc van) és lovaglás után kicseréled megint egy újra. Gyengébb napokon meg lovaglás után cserélj.
2013. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont lovaglás alatt jött meg, elég volt egy betét, és még ki sem kellett cserélnem. Bár egyéntől függ, hogy kniek mennyire van meg.
2013. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!