Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az Appel lovaskert tényleg...

Az Appel lovaskert tényleg egy nagy ratyi hely?

Figyelt kérdés
azok véleményét várom leginkább akik szerint rossz és h miért az? aki szerint jó az is leírhatja

2013. aug. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Az "oktatás" minőségével vannak komoly gondok arrafele, ha nem akarsz ténylegesen lovagolni tanulni, csak elkirándulgatni a lovon terepen, és nincsenek ezen túlmenő igényeid, akkor jó lehet. Egyébként felejtős.
2013. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
számolj már be az élményeidről kérlek... én azt hallottam h futószárazni se nagyon tudnak viszi el őket a ló a p*csába egyébként a személyzettel lovászokkal h bánnak? vagy a lovakkal?
2013. aug. 13. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Én csak egyszer voltam, pont ezért, az összes tanács, amit kaptam, hogy nyomjam le a sarkam. Egyébként le volt nyomva. Első pillanattól terepre küldtek ki, meg se nézték, egyébként milyen lovas tudással rendelkezem, mert azt mondhatja bárki, hogy mindent tud (annyit mondtam, hogy ültem már lovon, és ez meg az megy, eddig vagy addig nem jutottam, ezen túl nem részleteztem, mert az mindig úgy megy, hogy felmérik, mit tudsz, stb... Gondoltam én), konkrétan oktató se volt velünk, csak valami kiscsaj.

Nem tudom, hogy tartják a lovakat pontosan, nem maradtam megnézni.

2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ratyi hely.2 napja voltam,nagyon szimpatikusak

ugrani,és versenyzésre is lesz majd lehetőségem

4 éve lovagolok,el is mondtam nekik,de felvettek futószárra,hogy megnézzék mit tudok,és csak utána engedtek el,tehát már ez is jó dolog

nekem tiszta környezetnek tűnik

a lovak a legelőn élettel teliek,tehát élvezik az ott létet,nagyon szép dús,zöld füvű legelőjük van

nekem szimpatikus nagyon,semmi kifogásom sincs vele

2017. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!